system-config-firewall - en to uk translation catalogue (318 entries)

en: 
    ERROR - You must be root to run %s.
uk: 
    ПОМИЛКА - Для запуску %s необхідно мати права root.

en: %(option)s option requires %(count)s arguments
uk: параметр %(option)s має %(count)s обов'язкових аргументів

en: %s is not a valid protocol.
uk: %s не є допустимим протоколом.

en: %s is not a valid range (start port >= end port).
uk: %s не є допустимим діапазоном (номер початкового порту має бути більшим номера кінцевого порту)

en: %s option does not take a value
uk: параметр %s не приймає значення

en: %s option requires an argument
uk: параметр %s має обов'язковий аргумент

en: (modified)
uk: (змінено)

en: <b>Basic Firewall Settings</b>
uk: <b>Основні параметри мережного екрана</b>

en: <b>Configuration</b>
uk: <b>Налаштовування</b>

en: <b>Destination</b>
uk: <b>Ціль</b>

en: <b>Information</b>
uk: <b>Інформація</b>

en: <b>Source</b>
uk: <b>Джерело</b>

en: <b>User Skill Level</b>
uk: <b>Рівень кваліфікації користувача</b>

en: <b>Your current configuration is empty, all traffic will be blocked.</b>
uk: <b>Наразі конфігурація порожня, весь трафік буде заблокований.</b>

en: <big><b>Firewall Configuration Wizard</b></big>
uk: <big><b>Помічник налаштовування мережного екрана</b></big>

en: <i>Save on stop</i> and <i>Save on restart</i> additionally save rule and chain counter.
uk: <i>Зберігати при зупинці</i> та <i>Зберігати при перезапуску</i> додатково зберігають правило та лічильник ланцюжка.

en: <icmp type>
uk: <тип icmp>

en: <interface>
uk: <інтерфейс>

en: <mode>
uk: <режим>

en: <module>
uk: <модуль>

en: <port>[-<port>]:<protocol>
uk: <порт>[-<порт>]:<протокол>

en: <service>
uk: <служба>

en: <type>
uk: <тип>

en: A <i>"System without network access"</i> does not need a firewall at all. This selection disables the firewall. Otherwise, choose <i>"System with network access"</i>.
uk: При варіанті <i>"Система без доступу до мережі"</i> вам взагалі не потрібен мережний екран, тому його можна зовсім вимкнути. У іншому разі виберіть <i>"Система з доступом до мережі"</i>.

en: A firewall allows other computers to access selected services on your computer and helps to prevent unauthorized access beyond these selections. Select the services to which the firewall should allow access.
uk: Мережний екран дозволяє надавати доступ до певних служб на вашому комп'ютері з боку інших систем та заборонити несанкціонований доступ зовні. До яких служб бажаєте надати доступ?

en: A firewall protects against unauthorized network intrusions. Enabling a firewall blocks all incoming connections. Disabling a firewall allows all connections and is not recommended.
uk: Мережний екран захищає від несанкціонованого вторгнення з мережі. Вмикання екрана блокує всі вхідні з'єднання. Вимкнення екрана дозволяє всі з'єднання, але це не рекомендується.

en: Add
uk: Додати

en: Add Entry
uk: Додати запис

en: Add Interface
uk: Додати пристрій

en: Add additional ports or port ranges, which need to be accessible for all hosts or networks.
uk: Додати додаткові порти або діапазон портів, які мають бути доступні для всіх вузлів чи мереж.

en: Add entries to forward ports either from one port to another on the local system or from the local system to another system. Forwarding to another system is only useful if the interface is masqueraded. Port forwarding is IPv4 only.
uk: Додайте записи для перенаправлення портів або з одного порту другому в локальній системі, або з локальної системи іншій системі. Перенаправлення іншій системі має сенс при маскараді інтерфейсу. Перенаправлення портів використовується лише для IPv4.

en: Address '%s' is not valid.
uk: Неприпустима адреса '%s'.

en: All %s devices
uk: Усі %s пристроїв

en: Allow access to necessary ports or port ranges, only.
uk: Дозволити доступ лише до потрібних портів або діапазонів портів.

en: Allow access to necessary services, only.
uk: Дозволити доступ лише до потрібних служб.

en: Allow all traffic on the specified device
uk: Дозволити весь трафік через вказаний пристрій

en: Amanda Backup Client
uk: Клієнт резервного копіювання Amanda

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

en: Authentication is required to read and modify firewall settings
uk: Для читання та зміни параметрів мережного екрана потрібна автентифікація

en: Back
uk: Назад

en: Backwards compatibility, aliased to --enabled
uk: Для зворотної сумісності, псевдонім для --enabled

en: Bacula Client
uk: Клієнт Bacula

en: Bacula is a network backup solution. Enable this option, if you plan to provide Bacula backup, file and storage services.
uk: Bacula — програма для створення резервних копій мережею. Позначте цей пункт, якщо ви плануєте користуватися можливостями резервного копіювання файлів та сховищ даних Bacula.

en: Be more verbose
uk: Режим з докладним виводом

en: Beginner
uk: Початківець

en: Beginner
    Expert
uk: Початківець
    Фахівець

en: Block this ICMP type. The default is to accept all ICMP types.
uk: Заблокувати цей тип ICMP. Типово, дозволяються всі типи ICMP.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Clicking the 'Yes' button will override any existing firewall configuration. Are you sure that you want to do this?
uk: Натискання на кнопку "Так" призведе до встановлення рівня безпеки вашої системи та перезапису існуючих параметрів мережного екрана. Ви дійсно бажаєте це зробити?

en: Close
uk: Закрити

en: Configuration failed
uk: Помилка при налаштовуванні

en: Configure SELinux mode: %s
uk: Налаштуйте режиму SELinux: %s

en: Configure SELinux type: Usually targeted or strict Policy
uk: Налаштуйте тип SELinux: Звичайні політика targeted або strict

en: Configure Service Settings
uk: Налаштувати параметри служби

en: Configure firewall but do not activate the new configuration
uk: Налаштувати мережний екран, але не активувати нову конфігурацію

en: Configure firewall helper modules for connection tracking
uk: Налаштувати додаткові модулі екрана для стеження за з'єднаннями.

en: Configure firewall rules
uk: Налаштування правил мережного екрана

en: Configure the iptables and ip6tables service settings.
uk: Налаштувати параметри ptables та ip6tables.

en: Conntrack Helper
uk: Помічник у системі Conntrack

en: Converting %s
uk: Виконується перетворення %s

en: Custom Rules
uk: Спеціальні правила

en: Custom Rules File
uk: Власний файл правил

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Default:
uk: Типово:

en: Description
uk: Опис

en: Desktop
uk: Робоча станція

en: Desktop
    Server
uk: Робоча станція
    Сервер

en: Destination (at least one needed)
uk: Ціль (принаймні одна)

en: Destination Unreachable
uk: Ціль недоступна

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable Firewall
uk: Вимкнути мережний екран

en: Disable Internet Printing Protocol (IPP)
uk: Вимкнути Internet Printing Protocol (IPP)

en: Disable Internet Protocol Security (IPsec)
uk: Вимкнути Internet Protocol Security (IPsec)

en: Disable Multicast DNS (mDNS)
uk: Вимкнути Multicast DNS (mDNS)

en: Disable an iptables module
uk: Вимкнути модуль для iptables

en: Disable firewall
uk: Вимкнути мережний екран

en: ERROR: FirewallD is active, please use firewall-config.
uk: ПОМИЛКА: задіяно FirewallD, будь ласка, скористайтеся firewall-config.

en: Echo Reply (pong)
uk: Відповідь (pong)

en: Echo Request (ping)
uk: Запит відповіді (ping)

en: Edit
uk: Правка

en: Edit Entry
uk: Змінити запис

en: Enable
uk: Увімкнено

en: Enable Firewall
uk: Увімкнути мережний екран

en: Enable an iptables module
uk: Задіяти модуль для iptables

en: Enable firewall
uk: Увімкнути мережний екран

en: Enable firewall (default)
uk: Увімкнути мережний екран (типово)

en: Enable this option if you want to allow remote virtual machine management with SASL authentication and encryption (digest-md5 passwords or GSSAPI/Kerberos). The libvirtd service is needed for this option to be useful.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте дозволити віддалене керування віртуальною машиною на основі розпізнавання SASL та шифрування (паролів digest-md5 або GSSAPI/Kerberos). Щоб скористатися цим пунктом, вам слід встановити і запустити службу libvirtd.

en: Enable this option if you want to allow remote virtual machine management with TLS encryption, x509 certificates and optional SASL authentication. The libvirtd service is needed for this option to be useful.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте дозволити віддалене керування віртуальною машиною на основі шифрування TLS,  сертифікатів x509 та додатковими можливостями розпізнавання SASL. Щоб скористатися цим пунктом, вам слід встановити і запустити службу libvirtd.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Error
uk: Помилка

en: Expert
uk: Експерт

en: FTP is a protocol used for remote file transfer. If you plan to make your FTP server publicly available, enable this option. You need the vsftpd package installed for this option to be useful.
uk: FTP - це протокол для передавання файлів. Якщо ви плануєте зробити загальнодоступний FTP сервер, увімкніть цей параметр. Щоб цей параметр був корисний необхідно встановити пакет vsftpd.

en: Failed to remove %s.
uk: Не вдається видалити %s.

en: Failed to start %s.
uk: Не вдається запустити %s.

en: Failed to stop %s.
uk: Не вдається зупинити %s.

en: Failed to write %s.
uk: Не вдається записати %s.

en: Failed to write selinux configuration.
uk: Помилка при записі конфігурації selinux.

en: File
uk: Файл

en: File:
uk: Файл:

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Firewall
uk: Мережний екран

en: Firewall Configuration
uk: Налаштовування мережного екрана

en: Firewall Configuration Startup
uk: Налаштовування мережного екрана

en: Firewall Configuration Wizard
uk: Помічник налаштовування мережного екрана

en: Firewall Table
uk: Таблиця мережного екрана

en: Firewall Table:
uk: Таблиця мережного екрана:

en: Firewall authorization
uk: Уповноваження мережного екрана

en: Firewall:
uk: Мережний екран:

en: Forward
uk: Вперед

en: Forward the port with protocol for the interface to either another local destination port (no destination address given) or to an other destination address with an optional destination port. This is IPv4 only.
uk: Перенаправте порт з протоколом для інтерфейсу або іншому локальному порту (якщо цільову адресу не вказано), або іншій адресі (можна додатково вказати порт). Лише для IPv4.

en: Forward to another port
uk: Направити іншому порту

en: HTTP is the protocol used to serve Web pages. If you plan to make your Web server publicly available, enable this option. This option is not required for viewing pages locally or developing Web pages.
uk: HTTP - це протокол, який використовується для надання веб-сторінок. Якщо ви плануєте зробити загальнодоступний веб-сервер, увімкніть цей параметр. Цей параметр не потрібен для локального перегляду веб-сторінок чи для їх розробки.

en: HTTPS is a modified HTTP used to serve Web pages when security is important. Examples are sites that require logins like stores or web mail. This option is not required for viewing pages locally or developing Web pages. You need the httpd package installed for this option to be useful.
uk: HTTPS - це модифікація HTTP, що використовується для обслуговування-веб сторінок, якщо безпека грає велику роль. Прикладом є сайти, для входу на які потрібно ввести пароль, наприклад магазини чи сервери ел. пошти Web Mail. Цей параметр не потрібен для локального перегляду веб-сторінок чи для їх розробки. Щоб цей параметр був корисний необхідно встановити пакет httpd.

en: Here you can define which services are trusted. Trusted services are accessible from all hosts and networks.
uk: Тут можна визначити, які служби є довіреними. Тобто які служби, будуть доступні з усіх вузлів чи мереж.

en: Hit <i>OK</i> to apply your changes. You do not need to restart the firewall, the changes are effective as soon as they are applied.
uk: Для застосування змін натисніть <i>Гаразд</i>. Немає потреби перезапускати екран, зміни наберуть сили негайно.

en: Hit enter to continue.
uk: Натисніть Enter для продовження.

en: ICMP Filter
uk: Фільтр ICMP

en: ICMP Type
uk: Тип ICMP

en: IMAP over SSL
uk: IMAP через SSL

en: IP address:
uk: Адреса IP:

en: IPv6 has no nat support.
uk: IPv6 не підтримує nat.

en: If you clear the <i>keep configuration</i> button, the actual firewall configuration will be overwritten.
uk: Якщо ви скасуєте вибір <i>залишити конфігурацію</i>, існуючі параметри екрана будуть перевизначені.

en: If you enable local forwarding, you have to specify a port. This port has to be different to the source port.
uk: Якщо ви увімкнете перенаправлення, треба вказати порт. Цей порт має відрізнятися від порту джерела.

en: If you enable masquerading, IP forwarding will also be enabled for your IPv4 networks.
uk: Якщо ви увімкнете маскарад, також буде увімкнено перенаправлення IP для ваших мереж IPv4.

en: If you need further firewall settings, please modify your configuration by hand, but keep in mind, that this tool is not able to load your custom configuration. If you are using this tool, all your manual changes will be lost. If you do not want to lose your manual configuration changes, leave this program without applying.
uk: Якщо потрібне подальше налаштовування, змінюйте конфігурацію вручну, але пам'ятайте , ця утиліта не в змозі завантажувати довільну конфігурацію. Якщо ви будете користуватися цією утилітою, усі зроблені вручну зміни буде втрачено.
    Якщо ви не бажаєте втратити зроблені зміни, вийдіть з програми без застосування змін.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore All
uk: Ігнорувати все

en: Ignore actual settings
uk: Ігнорувати поточні параметри

en: Interface
uk: Пристрій

en: Interface '%s' is not valid.
uk: Неприпустимий пристрій '%s'.

en: Interface:
uk: Пристрій:

en: Internet Protocol Security (IPsec) incorporates security for network transmissions directly into the Internet Protocol (IP). IPsec provides methods for both encrypting data and authentication for the host or network it sends to. If you plan to use a vpnc server or FreeS/WAN, do not disable this option.
uk: Internet Protocol Security (IPsec) забезпечує безпеку прямої передачі протоколу Internet Protocol (IP) через мережу. IPsec впроваджує методи для шифрування та автентифікації вузла чи мережі, з якою встановлено зв'язок. Якщо ви плануєте використовувати серер vpnc чи FreeS/WAN, не вимикайте цей параметр.

en: Invalid argument %s
uk: Неправильний аргумент %s

en: Keep Configuration
uk: Залишити конфігурацію

en: Key:
uk: Ключ:

en: List predefined services.
uk: Показати попередньо визначені служби.

en: List the supported icmp types.
uk: Показати підтримувані типи icmp.

en: Load
uk: Завантажити

en: Load _Default Configuration
uk: Завантажити _типову конфігурацію

en: Local forwarding
uk: Локальне перенаправлення

en: Mail (SMTP)
uk: Пошта (SMTP)

en: Make sure to open the destination port on the remote system.
uk: Відкрийте цільовий порт у віддаленій системі.

en: Mark all interfaces as trusted which should have full access to the system.
uk: Позначити всі пристрої як довірені, що надасть можливість повного доступу до системи.

en: Mark the ICMP types in the list, which should be rejected. All other ICMP types are allowed to pass the firewall. The default is no limitation.
uk: Позначте у списку типи ICMP, яким слід відмовити у проходженні через мережний екран. Типово обмежень немає.

en: Mark the interfaces to be masqueraded.
uk: Позначити всі пристрої для маскараду.

en: Masquerades traffic from the specified device. This is IPv4 only.
uk: Виконувати маскарад для всього трафіку з вказаного пристрою. Лише для IPv4.

en: Masquerading
uk: Маскарад

en: Masquerading allows you to set up a host or router that connects your local network to the internet. Your local network will not be visible and the hosts appear as a single address on the internet. Masquerading is IPv4 only.
uk: Маскарад корисний для налаштовування вузла чи маршрутизатора, що з'єднує локальну мережу з Інтернет. Локальна мережа не буде видимою, у Інтернет буде видимий лише один вузол. Маскарад застосовується лише до IPv4.

en: Move Entry Down
uk: Перемістити вниз

en: Move Entry Up
uk: Перемістити вгору

en: Network Printing Client (IPP)
uk: Клієнт мережного друку (IPP)

en: Network Printing Server (IPP)
uk: Сервер мережного друку (IPP)

en: No
uk: Ні

en: No configuration
uk: Без параметрів

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Numeric status output
uk: Числовий вивід стану

en: OK
uk: Гаразд

en: Old firewall configuration.
uk: Стара конфігурація мережного екрана.

en: Only mark interfaces if you can trust all participants on that network interface.
uk: Позначте інтерфейси, лише якщо ви довіряєте всім учасникам у відповідній мережі.

en: Open specific ports in the firewall (e.g, ssh:tcp)
uk: Дозволити певні порти через мережний екран (наприклад, ssh:tcp)

en: Open the firewall for a service (e.g, ssh)
uk: Відкрити мережний екран для служб (наприклад, ssh)

en: OpenVPN is a virtual private network (VPN) solution. It is used to create encrypted point-to-point tunnels between computers. If you plan to provide a VPN service, enable this option.
uk: OpenVPN є рішенням для віртуальних приватних мереж (VPN, Virtual Private Network) та використовується для створення прямих тунелів між комп'ютерами. Увімкніть цей параметр, якщо ви хочете надавати послуги VPN.

en: Other Ports
uk: Інші порти

en: POP-3 over SSL
uk: POP-3 через SSL

en: Parameter Problem
uk: Проблема параметра

en: Parse error in config file
uk: Помилка при розборі файлу конфігурації

en: Please answer the questions in the following configuration steps. The wizard leads you back to the main application and hides all unnecessary configuration options.
uk: Дайте відповіді на питання у наступному кроку встановлення. Після завершення помічника ви повернетесь до головної програми, при цьому невикористані параметри будуть приховані.

en: Please check your firewall settings after applying custom rules.
uk: Після застосування правил, перевірте параметри мережного екрана.

en: Please enter a port or port range and protocol.
uk: Введіть номер порту або діапазон портів, та протокол.

en: Please enter a valid port number, service name or range.
uk: Введіть коректний номер порту, назву служби або діапазон портів.

en: Please load a default configuration from the <i>Options</i> menu or use the wizard.
uk: Завантажте стандартні параметри з меню <i>Параметри</i> або скористайтесь помічником налаштовування.

en: Please remember to check if the services iptables and ip6tables are enabled.
uk: Не забудьте перевірити, що служби iptables та ip6tables не заблоковані.

en: Please remember to check your firewall configuration before using it.
uk: Не забудьте перевірити конфігурацію мережного екрана перед його використанням.

en: Please select an entry from the list or enter a interface further down.
uk: Виберіть запис зі списку або вкажіть нижче пристрій.

en: Please select an entry from the list or enter a port and protocol further down.
uk: Виберіть запис зі списку або вкажіть нижче порт та протокол.

en: Please select keep configuration or choose to load a default configuration.
uk: Можна зберегти конфігурацію або завантажити поточну конфігурацію.

en: Please select the protocol type, the firewall table and the file containing the rules.
uk: Виберіть тип протоколу, таблицю мережного екрана та файл з правилами.

en: Please select the source and destination options according to your needs.
uk: Виберіть параметри джерела та цілі.

en: Please specify your firewall skills.
uk: Вкажіть ваш рівень знань мережних екранів.

en: Port
uk: Порт

en: Port / Port Range:
uk: Порт / діапазон портів:

en: Port Forwarding
uk: Перенаправлення портів

en: Port and Protocol
uk: Порт та протокол:

en: Port or port range '%s' is not valid.
uk: Некоректний порт чи діапазон портів '%s'.

en: Port/Protocol
uk: Порт/протокол

en: Port:
uk: Порт:

en: Predefined Services with Default Environment:
uk: Попередньо визначені служби у стандартному оточенні:

en: Print a counter/number for every rule in the status output.
uk: Показує лічильник/кількість для кожного правила у виводі стану.

en: Print addresses and ports in numeric format for the status output.
uk: Адреса друку та порти у числовому форматі для виводу у стандартний потік.

en: Print information about the number of packets and bytes plus the <i>input-</i> and <i>outputdevice</i> in the status output.
uk: Показує інформацію про кількість пакетів та байтів, а також <i>inputdevice</i> та <i>outputdevice</i> при виводі статусу.

en: Protocol
uk: Протокол

en: Protocol '%s' is not valid.
uk: Неприпустимий протокол '%s'.

en: Protocol Type
uk: Тип протоколу

en: Protocol Type:
uk: Тип протоколу:

en: Protocol:
uk: Протокол:

en: Quit
uk: Вийти

en: Redirect
uk: Перенаправлення

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload current configuration
uk: Перезавантажити поточну конфігурацію

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove Entry
uk: ВИдалити запис

en: Router Advertisement
uk: Оголошення маршрутизатора

en: Router Solicitation
uk: Запит маршрутизатора

en: Run noninteractively; process only command-line arguments
uk: Неінтерактивний режим; лише обробляти параметри командного рядка

en: SELinux Options (deprecated)
uk: Параметри SELinux (застарілі)

en: Samba Client
uk: Клієнт Samba

en: Save and restore counter
uk: Зберігати та відновлювати лічильник

en: Save on restart
uk: Зберігати при перезапуску

en: Save on stop
uk: Зберігати при зупинці

en: Save the active firewall configuration with all changes since the last start before restarting the firewall. Only do this if you need to preserve the active state for the next start.
uk: Зберегти поточну конфігурацію мережного екрана з усіма змінами з моменту останнього запуску перед перезапуском екрана. Це варто робити, лише коли треба зберегти активний стан для наступного запуску.

en: Save the active firewall configuration with all changes since the last start before stopping the firewall. Only do this if you need to preserve the active state for the next start.
uk: Зберегти поточну конфігурацію мережного екрана з усіма змінами з моменту останнього запуску перед зупинкою екрана. Це варто робити, лише коли треба зберегти поточний активний стан для наступного запуску.

en: Secure Shell (SSH) is a protocol for logging into and executing commands on remote machines. It provides secure encrypted communications. If you plan on accessing your machine remotely via SSH over a firewalled interface, enable this option. You need the openssh-server package installed for this option to be useful.
uk: Secure Shell (SSH) - протокол для реєстрації та виконання команд  на віддалених комп'ютерах. Він надає можливість безпечного зашифрованого зв'язку. Якщо ви плануєте підключатись до вашої системи через SSH через інтерфейс який контролюється мережним екраном, тоді увімкніть цей параметр. Для цього необхідно встановити пакет openssh-server.

en: Secure WWW (HTTPS)
uk: Безпечний WWW (HTTPS)

en: Select
uk: Виберіть

en: Select <i>"Expert"</i> if you are familiar with firewall configurations or if you need to add user customized rules. Otherwise, choose <i>"Beginner"</i>.
uk: Виберіть <i>"Фахівець"</i> якщо ви знайомі з принципами налаштовування мережних екранів та якщо ви хочете додавати власні правила. У іншому випадку виберіть <i>"Початківець"</i>.

en: Select a File
uk: Виберіть файл

en: Server
uk: Сервер

en: Service
uk: Служба

en: Service Settings
uk: Параметри служби

en: Set firewall default type: %s. This overwrites any existing configuration.
uk: Вказати первинний тип екрана: %s. При цьому поточну конфігурацію буде перевизначено.

en: Show this help message
uk: Показати цю довідку

en: Show version
uk: Показати версію

en: Source (all needed)
uk: Джерело (всі обов'язкові)

en: Source Quench
uk: Сповільнення джерела

en: Specify a custom rules file for inclusion in the firewall, after the default rules. Default protocol type: ipv4, default table: filter. (Example: ipv4:filter:/etc/sysconfig/ipv4_filter_addon)
uk: Вкажіть власні правила для включення до правил мережного екрана. Вони будуть додані після типових правил. Стандартний тип: ipv4, типова таблиця: filter. (Приклад: ipv4:filter:/etc/sysconfig/ipv4_filter_addon)

en: Start Wizard
uk: Запустити помічник

en: Start configuration wizard
uk: Запустити помічника налаштовування

en: Status line numbers
uk: Номери рядків

en: Supported icmp types:
uk: Підтримувані типи icmp:

en: System without network access
    System with network access
uk: Система без доступу до мережі
    Система з доступом до мережі

en: TFTP Client
uk: Клієнт TFTP

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: Table
uk: Таблиця

en: The Amanda backup client option allows you to connect to a Amanda backup and archiving server. You need the amanda-client package installed for this option to be useful.
uk: Клієнт резервного копіювання Amanda дозволяє з'єднуватися з сервером резервного копіювання та архівування Amanda. Для використання цієї можливості має бути встановлено пакет amanda-client.

en: The Domain Name System (DNS) is used to provide and request host and domain names. Enable this option, if you plan to provide a domain name service (e.g. with bind).
uk: Domain Name System (DNS) - використовується для надання та запитів назв вузлів та доменів.  Увімкніть цей параметр, якщо ви плануєте запускати службу доменних назв (наприклад, bind).

en: The Internet Message Access Protocol over SSL (IMAPs) allows a local client to access email on a remote server in a secure way. If you plan to provide a IMAP over SSL service (e.g. with dovecot), enable this option.
uk: Internet Message Access Protocol через SSL (IMAPs) дозволяє локальному клієнтові отримувати доступ до електронної пошти на віддаленому сервері безпечним чином. Увімкніть цей параметр, якщо ви плануєте запускати службу IMAP через SSL (наприклад, використовуючи dovecot).

en: The Internet Printing Protocol (IPP) is used for distributed printing. IPP (over tcp) provides the ability to share printers over the network. Enable this option if you plan to share printers via cups over the network.
uk: Internet Printing Protocol (IPP) використовується для розподіленого друку. Він забезпечує можливість (over tcp) спільно використовувати принтери у мережі. Якщо ви будете  надавати доступ з мережі до цього принтера через cups, увімкніть цей параметр.

en: The Internet Printing Protocol (IPP) is used for distributed printing. IPP (over udp) provides the ability to get information about a printer (e.g. capability and status) and to control printer jobs. If you plan to use a remote network printer via cups, do not disable this option.
uk: Internet Printing Protocol (IPP) використовується для розподіленого друку. Він забезпечує можливість (через udp) отримати інформацію про принтер (наприклад, його можливості та статус), а також керування завданнями. Якщо ви плануєте використовувати мережний принтер через cups, не вимикайте цей параметр.

en: The NFS4 protocol is used to share files via TCP networking. You will need to have the NFS tools installed and properly configure your NFS server for this option to be useful.
uk: Цей параметр дозволяє використовувати протокол NFS версії 4 використовуючи TCP для надання спільного доступу до файлів. Щоб цей параметр набрав сили треба встановити пакет утиліт NFS та правильно налаштувати ваш NFS сервер.

en: The Post Office Protocol version 3 (POP3) is a protocol to retrieve email from a remote server over a TCP/IP connection. Enable this option, if you plan to provide a POP3 service (e.g. with dovecot).
uk: Post Office Protocol версії 3 (POP3) - протокол отримання електронної пошти з віддаленого сервера через з'єднання TCP/IP. Увімкніть цей параметр, якщо плануєте запускати службу POP3 (наприклад, використовуючи dovecot).

en: The Remote Authentication Dial In User Service (RADIUS) is a protocol for user authentication over networks. It is mostly used for modem, DSL or wireless user authentication. If you plan to provide a RADIUS service (e.g. with freeradius), enable this option.
uk: Remote Authentication Dial In User Service (RADIUS) - протокол автентифікації у мережі. Він широко використовується для автентифікації користувачів для модемного, DSL чи бездротового зв'язку. Увімкніть цей параметр, якщо ви плануєте запускати службу RADIUS (наприклад, freeradius).

en: The Trivial File Transfer Protocol (TFTP) is a protocol used to transfer files to and from a remote machine in s simple way. It is normally used only for booting diskless workstations and also to transfer data in the Preboot eXecution Environment (PXE).
uk: Протокол TFTP (Trivial File Transfer Protocol) спрощує передачу файлів віддаленій машині та їх отримання. Звичайно TFTP використовується лише для завантаження бездискових систем та для передачі даних у оточенні PXE (Preboot eXecution Environment).

en: The file '%s' does not exist.
uk: Файл '%s' не існує.

en: The firewall configuration is not consistent.
uk: Невідповідність конфігурації мережного екрана.

en: The firewall is disabled.
uk: Мережний екран вимкнено.

en: The firewall is enabled.
uk: Мережний екран увімкнено.

en: The firewall table '%s' is not valid.
uk: Таблиця екрана '%s' не є припустимою.

en: The following files are missing or unusable:
    	%s
    
    Apply your firewall configuration now to correct this problem.
uk: Наступні рядки відсутні або некоректні:
    	%s
    
    Застосуйте параметри екрана, щоб вирішити цю проблему.

en: The protocol type '%s' is not valid.
uk: Тип протоколу '%s' не є припустимим.

en: There are unapplied changes, do you really want to quit?
uk: Деякі зміни не були застосовані, вийти попри все?

en: This error message informs a host to send packets on another route.
uk: Це повідомлення про помилку радить направити пакет за іншим маршрутом.

en: This error message is generated by a host or gateway if the destination is not reachable.
uk: Це повідомлення генерується вузлом або шлюзом, якщо ціль недоступна.

en: This error message is generated if the IP header is bad, either by a missing option or bad length.
uk: Це повідомлення про помилку генерується, якщо неправильний заголовок IP, наприклад, відсутній параметр або його довжина неправильна.

en: This error message is generated if the time-to-live was exceeded either of a packet or of the reassembling of a fragmented packet.
uk: Це повідомлення про помилку генерується у випадку перевищення значення «time-to-live» пакету або повторно зібраного фрагментованого пакету.

en: This error message is generated to tell a host to reduce the pace at which it is sending packets.
uk: Це повідомлення про помилку радить вузлу зменшити швидкість надсилання пакетів.

en: This message is the answer to an <i>Echo Request</i>.
uk: Це відповідь на <i>запит відповіді</i>.

en: This message is used by a host attached to a multicast link to request a <i>Router Advertisement</i>
uk: Це повідомлення використовується вузлом, що відповідає посиланню Multicast, для запиту <i>оголошення маршрутизатора</i>.

en: This message is used by routers to periodically announce the IP address of a multicast interface.
uk: Це повідомлення використовується маршрутизаторами для періодичного оголошення IP-адреси широкомовного інтерфейсу.

en: This message is used to test if a host is reachable mostly with the <i>ping</i> utility.
uk: Це повідомлення буде використовуватись для перевірки можливості доступу до вузла за допомогою утиліти <i>ping</i>.

en: This option allows a Bacula server to connect to the local machine to schedule backups. You need the bacula-client package installed for this option to be useful.
uk: Цей пункт дозволяє серверу Bacula встановлювати з’єднання з локальним комп’ютером для створення резервних копій за розкладом. Щоб скористатися цим пунктом, вам слід встановити пакунок bacula-client.

en: This option allows incoming SMTP mail delivery. If you need to allow remote hosts to connect directly to your machine to deliver mail, enable this option. You do not need to enable this if you collect your mail from your ISP's server by POP3 or IMAP, or if you use a tool such as fetchmail. Note that an improperly configured SMTP server can allow remote machines to use your server to send spam.
uk: Цей параметр дозволяє вхідні з'єднання доставки пошти по протоколу SMTP. Якщо ви бажаєте дозволити під'єднання віддалених комп'ютерів для доставки вам пошти, увімкніть цей параметр. Його не потрібно вмикати, якщо ви отримуєте пошту з поштових серверів вашого постачальника Інтернет по протоколах POP3 чи IMAP, або користуєтесь програмою fetchmail. Зверніть увагу, неправильно налаштований SMTP сервер можуть використовувати віддалені комп'ютери для надсилання спаму.

en: This option allows you to access Trivial File Transfer Protocol (TFTP) servers. You need the tftp package installed for this option to be useful.
uk: Цей параметр дозволяє отримувати доступ к серверам TFTP. Але для цього потрібно встановити пакет tftp.

en: This option allows you to access Windows file and printer sharing networks. You need the samba-client package installed for this option to be useful.
uk: Цей параметр дозволяє отримати доступ до мережі Windows для загального доступу до файлів та принтерів. Треба установить пакет samba-client для того, щоб цей параметр набрав сили.

en: This option allows you to access and participate in Windows file and printer sharing networks. You need the samba package installed for this option to be useful.
uk: Цей параметр дозволяє надавати доступ до файлів та принтерів свого комп'ютера клієнтам мережі Windows.Треба установить пакет samba для того, щоб цей параметр набрав сили

en: This option allows you to use the Red Hat Cluster Suite. Ports are opened for openais, ricci and dlm. You need the Red Hat Cluster Suite installed for this option to be useful.
uk: Цей параметр дозволяє користуватися можливостями Red Hat Cluster Suite. Порти будуть відкриті для openais, ricci and dlm. Але для цього потрібно встановити Red Hat Cluster Suite.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
uk: Ця програма є вільною; ви можете поширювати її та/або змінювати її на умовах GNU General Public License що опублікована Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії або (за вашим бажанням) більш пізньої версії
    
    Програма поширюється зі сподіванням, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без неявної гарантії ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ. Докладніше про це дивіться у GNU General Public License.
    
    Ви мали б отримати копію GNU General Public License разом з програмою; якщо це не так, дивіться <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: This program will help you to set up a basic firewall for your system.
uk: Ця програма допоможе налаштувати мережний екран у вашій системі.

en: This wizard helps you to set up a clean firewall configuration for your system.
uk: Цей помічник допоможе вам налаштувати мережний екран вашої системи.

en: Time Exceeded
uk: Час вичерпано

en: To Address
uk: На адресу

en: To Port
uk: На порт

en: To ensure a sane state, the kernel firewall modules must be unloaded when the firewall is restarted or stopped.
uk: Для підтримки цілісного стану, модулі ядра для мережного екрана слід вивантажувати при перезапуску чи зупинці.

en: Trusted Interfaces
uk: Довірені пристрої

en: Trusted Services
uk: Довірені служби

en: Type
uk: Тип

en: Unload modules on restart and stop
uk: Вивантажувати модулі при перезапуску та зупинці

en: Update firewall non-interactively if the firewall is enabled. This will also restart the firewall. The -n and -f options will be ignored.
uk: Якщо мережний екран увімкнено, оновити його не інтерактивно. Це також призведе до перезапуску мережного екрана. Параметри -n та -f ігноруються.

en: Use custom rules files to add additional rules to the firewall. The custom rules are added after the default rules. The files must have the iptables-save format.
uk: Використовувати файли з власними правилами для додавання додаткових правил до мережного екрана. Правила додаються після основних правил. Файл повинен мати формат подібний до iptables-save.

en: User Defined
uk: Визначається користувачем

en: User Skill Level
uk: Рівень кваліфікації користувача

en: Using these options with no additional firewall options will not create or alter firewall configuration, only SELinux will be configured.
uk: Використання цих пунктів без додаткового налаштування брандмауера не призведе до створення або зміни налаштувань брандмауера, налаштовано буде лише SELinux.

en: Valid values: %s
uk: Припустимі значення: %s

en: Valid values: <port>[-<port>], where port is either a number [0..65535] or a service name.
uk: Припустимі значення: <порт>[-<порт>], де порт - це або число [0..65535], або назва служби.

en: Valid values: tcp, udp
uk: Припустимі значення: tcp, udp

en: Verbose status
uk: Докладний формат стану

en: Virtual Machine Management
uk: Керування віртуальною машиною

en: Virtual Machine Management (TLS)
uk: Керування віртуальною машиною (TLS)

en: Warning
uk: Попередження

en: What kind of system do you have?
uk: Тип вашої системи?

en: Wizard
uk: Помічник

en: Yes
uk: Так

en: You can change the settings in the <i>Options</i> menu afterwards.
uk: Параметри пізніше можна змінити у меню <i>Параметри</i>.

en: Your firewall configuration was converted from an old version. Please verify the configuration and apply.
uk: Параметри вашого екрана перетворено зі старої версії. Застосуйте їх, попередньо перевіривши.

en: [<type>:][<table>:]<filename>
uk: [<тип>:][<таблиця>:]<назва файлу>

en: _About
uk: _Про програму

en: _File
uk: _Файл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Options
uk: _Параметри

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Start Configuration Wizard
uk: _Запустити помічника налаштовування

en: configuration
uk: Конфігурація

en: invalid interface '%s'.
uk: неправильний інтерфейс «%s».

en: invalid port definition %s.
uk: неправильне визначення порту: %s.

en: invalid service '%s'.
uk: неправильна служба '%s'.

en: ipv6 has no nat support.
uk: ipv6 не підтримує nat.

en: local
uk: локальний

en: mDNS provides the ability to use DNS programming interfaces, packet formats and operating semantics in a small network without a conventional DNS server. If you plan to use Avahi, do not disable this option.
uk: mDNS забезпечує можливість використовувати програмні інтерфейси DNS, формати пакетів та семантику роботи, у невеликій мережі без традиційного сервера DNS. Якщо ви плануєте використовувати Avahi, не вимикайте цей параметр.

en: modified label
uk: позначка змінена

en: no such option: %s
uk: немає такого параметру: %s

en: option %(option)s: invalid forward_port '%(value)s'.
uk: option %(option)s: неправильний forward_port '%(value)s'.

en: option %(option)s: invalid forward_port '%(value)s': %(error)s.
uk: option %(option)s: неправильний forward_port '%(value)s': %(error)s.

en: option %(option)s: invalid icmp type '%(value)s'.
uk: option %(option)s: неправильний тип icmp '%(value)s'.

en: port range %s is not unique.
uk: діапазон портів '%s' не є унікальним.

[ctx: yes]
en: Firewall Configuration
uk: Налаштування брандмауера

[ctx: yes]
en: Mark the ICMP types in the list, which should be rejected. All other ICMP types are allowed to pass the firewall. The default is no limitation.
uk: Позначте у списку типи ICMP, яким слід відмовити у проходженні через мережний екран. Типово обмежень немає.

[ctx: yes]
en: The Internet Control Message Protocol (ICMP) is mainly used to send error messages between networked computers, but additionally for informational messages like ping requests and replies.
uk: Протокол ICMP (Internet Control Message Protocol) зазвичай використовується для обміну повідомленнями про помилки між комп'ютерами у мережі, але також можна надсилати інформаційні повідомлення, такі як запити та відповіді ping.

[ctx: yes]
en: Use custom rules files to add additional rules to the firewall. The custom rules are added after the default rules. The files must have the iptables-save format.
uk: Використовувати файли з власними правилами для додавання додаткових правил до брандмауера. Правила додаються після основних правил. Файл повинен мати формат, подібний до iptables-save.
