ABRT - en to uk translation catalogue (139 entries)

en: & [-v] -d DIR
    
    Calculates and saves UUID and DUPHASH of python crash dumps
uk: & [-v] -d КАТАЛОГ
    
    Обчислює і зберігає UUID та DUPHASH аварійних дампів Python

en: & [-v] -d DIR
    
    Calculates and saves UUID of coredump in problem directory DIR
uk: & [-v] -d КАТАЛОГ
    
    Обчислює і зберігає UUID дампу ядра у каталозі даних проблеми КАТАЛОГ

en: & [-v] -d DIR
    
    Creates coredump-level backtrace from core dump and corresponding binary
uk: & [-v] -d КАТАЛОГ
    
    Створює дані зворотного трасування на рівні дампу ядра на основі даних дампу та відповідного виконуваного файла

en: & [-v] -e|--event EVENT DIR...
uk: & [-v] -e|--event ДІЯ КАТАЛОГ...

en: & [-v] [-c CONFFILE] -d DIR
    
    Query package database and save package and component name
uk: & [-v] [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ] -d КАТАЛОГ
    
    Отримати дані з бази даних пакунків і зберегти назву пакунка і компонента

en: & [-v] [-d SIZE:DIR]... [-f SIZE:DIR]... [-p DIR] [FILE]...
    
    Deletes problem dirs (-d) or files (-f) in DIRs until they are smaller than SIZE.
    FILEs are preserved (never deleted).
uk: & [-v] [-d РОЗМІР:КАТАЛОГ]... [-f РОЗМІР:КАТАЛОГ]... [-p КАТАЛОГ] [ФАЙЛ]
    
    Вилучити каталоги даних проблеми (-d) або файли (-f) у КАТАЛОГах, якщо їхні розміри більші за РОЗМІР.
    файли, вказані за допомогою аргументу ФАЙЛ, вилучено не буде.

en: & [-v] [DIR]...
    
    Applet which notifies user when new problems are detected by ABRT
uk: & [-v] [КАТАЛОГ]...
    
    Аплет для сповіщення користувача про виявлені ABRT проблеми

en: & [-vp] [DIR]...
    
    Shows list of ABRT dump directories in specified DIR(s)
uk: & [-vp] [КАТАЛОГ]...
    
    Показати список каталогів дампів ABRT у вказаних КАТАЛОГах

en: & [-vs] -d DIR
    
    Calculates and saves UUID and DUPHASH for oops problem directory DIR
uk: & [-vs] -d КАТАЛОГ
    
    Обчислює і зберігає UUID та DUPHASH для каталогу аварійних даних ядра КАТАЛОГ

en: & [-vsrowx] [-d DIR] FILE
    or: & [-vsrowx] -D FILE
    
    Extract oops from syslog/dmesg file
uk: & [-vsrowx] [-d КАТАЛОГ] ФАЙЛ
       або & [-vsrowx] -D ФАЙЛ
    
    Видобути повідомлення про аварії (oops) з файла syslog/dmesg

en: & [options]
uk: & [параметри]

en: & [options] -d DIR
    
    Analyzes C/C++ backtrace, generates duplication hash, backtrace rating,
    and identifies crash function in problem directory DIR
uk: & [параметри] -d КАТАЛОГ
    
    Проаналізувати зворотне трасування C/C++, створити хеш дублювання, оцінки 
    зворотного трасування та визначити функцію, під час виконання якої сталося 
    аварійне завершення, у каталозі даних проблем КАТАЛОГ

en: & [options] -d DIR
    
    Analyzes coredump in problem directory DIR, generates and saves backtrace
uk: & [параметри] -d КАТАЛОГ
    
    Аналізує дамп ядра у каталозі КАТАЛОГ, створює і зберігає дані зворотного трасування

en: & info [options] DIR...
uk: & info [параметри] КАТАЛОГ...

en: & list [options] [DIR]...
uk: & list [параметри] [КАТАЛОГ]...

en: '
uk: «

en: (debug) show received HTTP headers
uk: (діагностика) показувати отримані заголовки HTTP

en: <b>Not submitted reports</b>
uk: <b>Ненадіслані звіти</b>

en: <b>Submitted reports</b>
uk: <b>Надіслані звіти</b>

en: A Problem has Occurred
uk: Виникла проблема

en: A kernel problem occurred, but your kernel has been tainted (flags:%s). Kernel maintainers are unable to diagnose tainted reports.
uk: Сталася проблема з ядром, яке було завантажено з небажаними модулями (прапорці:%s). Супровідники коду ядра не зможуть проаналізувати звіти щодо ядра з небажаними модулями.

en: A problem has been detected
uk: Було виявлено проблему

en: A problem in the %s package has been detected
uk: Було виявлено проблему, пов’язану з пакунком %s

en: ABRT dump directory
uk: каталог дампів ABRT

en: ABRT notification applet
uk: Аплет сповіщення ABRT

en: Add program names to log
uk: Додати назви програм до журналу

en: Additional debuginfo directories
uk: Додаткові каталоги діагностичних даних

en: All debuginfo files are available
uk: Доступні всі файли діагностичних даних

en: An error occurred on the server side. Try again later.
uk: На боці сервера сталася помилка. Повторіть спробу пізніше.

en: An error occurred while connecting to the server. Check your network connection and try again.
uk: Під час спроби встановлення з’єднання з сервером сталася помилка. Перевірте стан з’єднання з мережею і повторіть спробу.

en: Analyze VM core
uk: Проаналізувати ядро ВМ

en: Analyze and report problem data in DIR
uk: Проаналізувати і створити звіт за даними з вказаного каталогу

en: Automatic Bug Reporting Tool
uk: ABRT — автоматичне звітування про помилки

en: Backtrace is generated and saved, %u bytes
uk: Створено і збережено дані зворотного трасування, %u байтів

en: Backtrace parsing failed for %s
uk: Не вдалося обробити дані зворотного трасування для %s

en: Bad certificate received. Subject '%s', issuer '%s'.
uk: Отримано помилковий сертифікат. Призначення «%s», видавець «%s».

en: Can't download required debuginfo
uk: Не вдалося отримати потрібних діагностичних даних

en: Can't open {0}: {1}
uk: Не вдалося відкрити {0}: {1}

en: Certificate is signed by an untrusted issuer: '%s'.
uk: Сертифікат підписано ненадійним видавцем: «%s».

en: Certificate issuer is not recognized: '%s'.
uk: Не вдалося розпізнати видавця сертифіката: «%s».

en: Certificate subject name '%s' does not match target host name '%s'.
uk: Назва призначення сертифіката, «%s», не збігається з назвою вузла призначення «%s».

en: Checks if there are .vimrc and .gvimrc in your home directory and saves them as user_vimrc and user_gvimrc, respectively.
uk: Шукає .vimrc і .gvimrc у вашому домашньому каталозі і зберігає їх як user_vimrc і user_gvimrc, відповідно.

en: Checks if there are vimrc and gvimrc files in /etc and saves them as system_vimrc and system_gvimrc, respectively.
uk: Шукає файли vimrc та gvimrc у /etc і зберігає їх як system_vimrc та system_gvimrc, відповідно.

en: Collect .xsession-errors
uk: Зібрати дані з .xsession-errors

en: Collect GConf configuration
uk: Зібрати дані щодо налаштувань GConf

en: Collect system-wide vim configuration files
uk: Зібрати загальносистемні файли налаштувань vim

en: Collect yours vim configuration files
uk: Зібрати ваші файли налаштувань vim

en: Configuration file
uk: Файл налаштувань

en: Coredump references {0} debuginfo files, {1} of them are not installed
uk: Дамп ядра посилається на {0} файлів діагностичних даних, {1} з яких не встановлено.

en: Create ABRT dump in DIR for every oops found
uk: Створити дамп ABRT у КАТАЛОЗІ для кожного знайденого повідомлення про аварію (oops)

en: Date Submitted
uk: Дата надсилання

en: Delete files inside this directory
uk: Вилучити файли всередині цього каталогу

en: Delete whole problem directories
uk: Вилучити всі каталоги з даними проблеми

en: Do not daemonize
uk: Не запускати фонової служби

en: Do not exit, watch the file for new oopses
uk: Не завершувати роботу, спостерігати за появою нових повідомлень про аварії (oops) у файлі

en: Download debuginfo packages and generate backtrace locally using GDB
uk: Отримати пакунки debuginfo і створити дані зворотного трасування локально за допомогою GDB

en: Dump directory
uk: Каталог дампу

en: Exit after NUM seconds of inactivity
uk: Завершувати роботу після вказаної кількості секунд бездіяльності

en: Exiting on user command
uk: Завершення роботи за бажанням користувача

en: Failed to close SSL socket.
uk: Не вдалося закрити сокет SSL.

en: Failed to connect SSL address.
uk: Не вдалося встановити з’єднання за адресою SSL.

en: Failed to create a TCP socket
uk: Не вдалося створити сокет TCP

en: Failed to enable client handshake to SSL socket.
uk: Не вдалося увімкнути клієнтську процедуру встановлення зв’язку з сокетом SSL.

en: Failed to force handshake: NSS error %d.
uk: Не вдалося виконати встановлення зв’язку у примусовому режимі: помилка NSS %d.

en: Failed to get host by name: NSS error %d.
uk: Не вдалося визначити адресу вузла за назвою: помилка NSS %d.

en: Failed to get slot 'PEM Token #0': %d.
uk: Не вдалося отримати слот «PEM Token #0»: %d.

en: Failed to initialize NSS.
uk: Не вдалося ініціалізувати NSS.

en: Failed to initialize security module.
uk: Не вдалося ініціалізувати модуль захисту.

en: Failed to reset handshake.
uk: Не вдалося скинути зворотній виклик.

en: Failed to send HTTP request of length %d: NSS error %d.
uk: Не вдалося надіслати запит HTTP довжини %d: помилка NSS %d.

en: Failed to set URL to SSL socket.
uk: Не вдалося встановити адресу для сокета SSL.

en: Failed to set certificate hook.
uk: Не вдалося встановити скрипт обробки сертифікатів.

en: Failed to set handshake callback.
uk: Не вдалося встановити зворотній виклик під час встановлення зв’язку.

en: Failed to set socket blocking mode.
uk: Не вдалося встановити режим блокування сокета.

en: Failed to shutdown NSS.
uk: Не вдалося завершити роботу NSS.

en: Failed to wrap TCP socket by SSL.
uk: Не вдалося використати для шифрування даних сокета TCP SSL.

en: File {0} doesn't exist
uk: Файла {0} не існує

en: Forbidden component name: '%s'.
uk: Некоректна назва компонента: «%s».

en: Generating backtrace
uk: Створюється трасування

en: Hide
uk: Сховати

en: Install kernel debuginfo packages, generate kernel log and oops message
uk: Встановити пакунки діагностичних даних ядра, створити журнал дій ядра і повідомлень щодо помилок

en: Installing kernel debuginfo(s)
uk: Встановлення діагностичних даних для ядра

en: Invalid response from server: HTTP header not found.
uk: Некоректна відповідь від сервера: не знайдено заголовка HTTP.

en: Issuer certificate is invalid: '%s'.
uk: Некоректний видавець сертифіката: «%s».

en: Kill gdb if it runs for more than NUM seconds
uk: Завершити роботу gdb, якщо вона триває понад N секунд

en: Last Occurrence
uk: Останній випадок

en: List even reported problems
uk: Показати у списку проблеми, звіти за якими вже створено

en: List not yet reported problems [in DIRs]
uk: Показати список всіх проблем, щодо яких не складено звітів [у вказаних каталогах]

en: Local GNU Debugger
uk: Локальний зневаджувач GNU

en: Log to syslog
uk: Записувати до журналу syslog

en: Log to syslog even with -d
uk: Записувати до журналу syslog навіть з параметром -d

en: Make the problem directory world readable
uk: Зробити каталог даних проблеми доступним для всіх користувачів

en: Malformed chunked response.
uk: Помилкове форматування відповіді.

en: Missing debuginfo file: {0}
uk: Не вистачає файла діагностичних даних: {0}

en: Needs to downloads debuginfo packages, which might take significant time, and take up disk space. However, unlike RetraceServer, doesn't send coredump to remote machines.
uk: Доведеться звантажити пакунки debuginfo. Звантаження може тривати досить довго, пакунки, які буде встановлено, можуть значно зменшити об’єм вільного місця на диску. Втім, на відміну від RetraceServer, не доведеться надсилати дамп ядра на віддалений комп’ютер.

en: Needs to install kernel debuginfo packages, which might take significant time, and take up disk space.
uk: Потребує встановлення пакунків діагностичних даних ядра, на що може знадобитися доволі багато часу і місця на диску.

en: Not submitted reports
uk: Ненадіслані звіти

en: Notification area applet that notifies users about issues detected by ABRT
uk: Аплет у області сповіщень для попередження користувача про виявлені ABRT проблеми

en: Parse kernel's message buffer before parsing FILE
uk: Обробити буфер повідомлень ядра до обробки ФАЙЛа

en: Preserve this directory
uk: Зберегти цей каталог

en: Print found oopses on standard output
uk: Вивести знайдені повідомлення про аварії (oops) до стандартного виводу

en: Print information about DIR
uk: Показати дані щодо каталогу КАТАЛОГ

en: Problem
uk: Проблема

en: Problem detected
uk: Виявлено проблему

en: Problem directory
uk: Проблемний каталог

en: Receiving of data failed: NSS error %d.
uk: Помилка отримання даних: помилка NSS %d.

en: Remote certificate has expired.
uk: Строк дії віддаленого сертифіката сплив.

en: Remove problem directory DIR
uk: Вилучити каталог даних проблеми КАТАЛОГ

en: Report
uk: Повідомити

en: Required vmlinux debuginfo is installed in {0}
uk: Потрібні для діагностики дані vmlinux встановлено до {0}

en: Run EVENT on DIR
uk: Виконати ДІЮ над даними каталогу КАТАЛОГ

en: Runs gconftool-2 --recursive-list /apps/executable and saves it as 'gconf_subtree' element.
uk: Запускає gconftool-2 --recursive-list /apps/виконуваний_файл і зберігає дані як елемент «gconf_subtree».

en: Same as -d DumpLocation, DumpLocation is specified in abrt.conf
uk: Зберегти як -d DumpLocation, DumpLocation вказано у abrt.conf

en: Save .vimrc and .gvimrc from your home directory
uk: Зберегти .vimrc та .gvimrc з вашого домашнього каталогу

en: Save /etc/vimrc and /etc/gvimrc
uk: Зберегти /etc/vimrc і /etc/gvimrc

en: Save configuration from application's GConf directory
uk: Зберегти налаштування з каталогу GConf програми

en: Save relevant lines from ~/.xsession-errors file
uk: Зберегти відповідні рядки з файла ~/.xsession-errors

en: Scans through ~/.xsession-errors file and saves those lines which contain executable's name. The result is saved as 'xsession_errors' element.
uk: Виконує пошук у файлі ~/.xsession-errors і зберігає ті рядки, які містять назву виконуваного файла. Результат зберігається у елементі «xsession_errors».

en: See 'abrt-cli COMMAND --help' for more information
uk: Щоб дізнатися більше, скористайтеся командою «abrt-cli КОМАНДА --help»

en: Show
uk: Показати

en: Show detailed report
uk: Показати докладний звіт

en: Source
uk: Джерело

en: Submission Result
uk: Результат надсилання

en: Submitted reports
uk: Надіслані звіти

en: Usage: %s [-vy] [--ids=BUILD_IDS_FILE]
           [--tmpdir=TMPDIR] [--cache=CACHEDIR[:DEBUGINFODIR1:DEBUGINFODIR2...]] [--size_mb=SIZE]
           [-e, --exact=PATH]
    
    Installs debuginfos for all build-ids listed in BUILD_IDS_FILE
    to CACHEDIR, using TMPDIR as temporary staging area.
    Old files in CACHEDIR are deleted until it is smaller than SIZE.
    
        -v          Be verbose
        -y          Noninteractive, assume 'Yes' to all questions
        --ids       Default: build_ids
        --tmpdir    Default: /tmp/abrt-tmp-debuginfo-RANDOM_SUFFIX
        --cache     Default: /var/cache/abrt-di
        --size_mb   Default: 4096
        -e,--exact  Download only specified files
uk: Використання: %s [-vy] [--ids=ФАЙЛ_ІДЕНТИФІКАТОРІВ_ЗБИРАННЯ]
           [--tmpdir=ТИМЧКАТАЛОГ] [--cache=КАТАЛОГКЕШУ[:КАТАЛОГДІАГНДАНИХ1:КАТАЛОГДІАГНДАНИХ2...]] [--size_mb=РОЗМІР]
           [-e, --exact=ШЛЯХ]
    
    Встановлює пакунки символів для діагностики для всіх ідентифікаторів
    з файла ФАЙЛ_ІДЕНТИФІКАТОРІВ_ЗБИРАННЯ до каталогу 
    КАТАЛОГКЕШУ з використанням проміжного сховища у каталозі
    ТИМЧКАТАЛОГ.
    Застарілі файли у каталозі КАТАЛОГКЕШУ буде вилучено, якщо їхній розмір
    перевищує вказаний РОЗМІР.
    
        -v          режим докладних повідомлень
        -y          неінтерактивний режим, відповідь «Так» на всі питання
        --ids       Типове значення: build_ids
        --tmpdir    Типове значення: /tmp/abrt-tmp-debuginfo-RANDOM_SUFFIX
        --cache     Типове значення: /var/cache/abrt-di
        --size_mb   Типове значення: 4096

en: Usage: abrt-cli [--version] COMMAND [DIR]...
uk: Користування: abrt-cli [--version] КОМАНДА [КАТАЛОГ]...

en: Usage: {0} [-v[v]] [--core=VMCORE] [--tmpdir=TMPDIR] [--cache=CACHEDIR]
uk: Користування: {0} [-v[v]] [--core=ЯДРО_ВМ] [--tmpdir=ТИМЧКАТАЛОГ] [--cache=КАТАЛОГ_КЕШУ]

en: Use UID as client uid
uk: Використати UID як унікальний ідентифікатор клієнта

en: View and report application crashes
uk: Переглянути збої програми та створити звіт

en: Warning
uk: Попередження

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Report
uk: _Звіт

en: abrt-dedup-client component backtrace_file [options]
uk: abrt-dedup-client компонент файл_зворотного_трасування [параметри]

en: allow insecure connection to dedup server
uk: дозволити незахищені з’єднання з сервером dedup

en: dedup server URL
uk: адреса сервера dedup

en: dedup server port
uk: порт сервера dedup

en: log to syslog
uk: записувати до журналу syslog

en: {0} is not a valid vmcore
uk: {0} не є коректним ядром віртуальної машини
