system-config-firewall - en to he translation catalogue (294 entries)

en: 
    ERROR - You must be root to run %s.
he: 
    שגיאה - צריך הרשאות root בכדי להריץ %s.

en: %(option)s option requires %(count)s arguments
he: האפשרות ‎%(option)s דורשת ‎%(count)s פרמטרים

en: %s is not a valid protocol.
he: פרוטוקול %s אינו חוקי.

en: %s is not a valid range (start port >= end port).
he: תחום מספרי היציאות %s אינו חוקי (מספר התחלה => מספר סיום).

en: %s option does not take a value
he: האפשרות %s אינה מקבלת ערך

en: %s option requires an argument
he: האפשרות %s דורשת פרמטר

en: (modified)
he: (עודכן)

en: <b>Basic Firewall Settings</b>
he: <b>הגדרות חומת האש בסיסיות</b>

en: <b>Configuration</b>
he: <b>הגדרות</b>

en: <b>Destination</b>
he: <b>יעד</b>

en: <b>Information</b>
he: <b>מידע</b>

en: <b>Source</b>
he: <b>מקור</b>

en: <b>User Skill Level</b>
he: <b>רמת המיומנות של המשתמש</b>

en: <b>Your current configuration is empty, all traffic will be blocked.</b>
he: <b>התצורה הנוכחית שלך ריקה, כל תעבורת הרשת תיחסם.</b>

en: <big><b>Firewall Configuration Wizard</b></big>
he: <big><b>אשף הגדרות חומת האש</b></big>

en: <i>Save on stop</i> and <i>Save on restart</i> additionally save rule and chain counter.
he: <i>שמירה בעצירה</i> ו-<i>שמירה בהפעלה מחדש</i> גורמים גם לשמירת המונים של החוקים והשרשראות.

en: <icmp type>
he: <סוג הודעת icmp>

en: <interface>
he: <חיבור רשת>

en: <mode>
he: <אופן עבודה>

en: <module>
he: <מודול>

en: <service>
he: <שירות>

en: <type>
he: סוג

en: A <i>"System without network access"</i> does not need a firewall at all. This selection disables the firewall. Otherwise, choose <i>"System with network access"</i>.
he: ב-<i>"מערכת ללא גישה לרשת"</i> אין צורך בחומת אש כלל. בחירה זו מבטלת את חומת האש לחלוטין. אחרת, יש לבחור <i>"מערכת עם גישה לרשת"</i>.

en: A firewall allows other computers to access selected services on your computer and helps to prevent unauthorized access beyond these selections. Select the services to which the firewall should allow access.
he: חומת האש מאפשרת למחשבים אחרים גישה לשירותים נבחרים על המחשב שלך ועוזרת למנוע גישה לא מורשית מעבר לשירותים הנבחרים. יש לבחור את השירותים שאליהם תתיר חומת האש את הגישה.

en: A firewall protects against unauthorized network intrusions. Enabling a firewall blocks all incoming connections. Disabling a firewall allows all connections and is not recommended.
he: חומת אש מגנה על המחשב שלך מהתפרצויות בלתי מאושרות מהרשת. הפעלת חומת האש חוסמת את כל החיבורים הנכנסים. כיבוי חומת האש מאפשר את כל החיבורים והוא לא מומלץ.

en: Add
he: הוספה

en: Add Entry
he: הוסף ערך

en: Add Interface
he: הוסף ממשק

en: Add additional ports or port ranges, which need to be accessible for all hosts or networks.
he: הוסף יציאות או טווחי יציאות נוספים, שצריכים ליהיות נגישים עבור כל המארחים או הרשתות.

en: Address '%s' is not valid.
he: הכתובת '%s' אינה חוקית.

en: All %s devices
he: כל התקני %s

en: Allow access to necessary ports or port ranges, only.
he: אפשר גישה ליציאה וטווחי יציאות, בלבד.

en: Allow access to necessary services, only.
he: אשר גישה לשירותים נחוצים, בלבד.

en: Allow all traffic on the specified device
he: התר תעבורה חופשית דרך חיבור הרשת שצויין

en: Amanda Backup Client
he: לקוח הגיבוי Amanda

en: Apply
he: בצע

en: Apply changes
he: בצע שינויים

en: Authentication is required to read and modify firewall settings
he: אימות נדרש כדי לקרוא ולשנות את הגדרות חומת האש

en: Back
he: חזור

en: Bacula Client
he: לקוח Bacula

en: Bacula is a network backup solution. Enable this option, if you plan to provide Bacula backup, file and storage services.
he: ‏Bacula הוא פתרון גיבוי ברשת. הפעל את האפשרות הזו, אם אתה מתכנן לספק שירותי גיבוי ואחסון של Bacula.

en: Be more verbose
he: מידע יותר מפורט בזמן הפעלה

en: Beginner
he: מתחיל

en: Beginner
    Expert
he: מתחיל
    מומחה

en: Block this ICMP type. The default is to accept all ICMP types.
he: חסום סוג הודעת ICMP זה. ברירת המחדל היא להתיר את כל סוגי הודעות ICMP.

en: Cancel
he: ביטול

en: Clicking the 'Yes' button will override any existing firewall configuration. Are you sure that you want to do this?
he: לחיצה על כפתור 'כן' תגרום לשכתוב ההגדרות הקיימות של חומת האש. האם ברצונך לבצע זאת?

en: Close
he: סגור

en: Configuration failed
he: כישלון בהגדרות

en: Configure SELinux mode: %s
he: בחירת אופן עבודה של SELinux:‏ %s

en: Configure SELinux type: Usually targeted or strict Policy
he: בחירת מדיניות SELinux: בדרך כלל מכוונת (targeted) או קשוחה (strict)

en: Configure Service Settings
he: הגדרת אפשרויות שירות

en: Configure firewall but do not activate the new configuration
he: ביצוע הגדרות חומת אש ללא הפעלתן

en: Configure firewall helper modules for connection tracking
he: הגדרות מודולי עזר של חומת האש המשמשים למעקב התחברויות

en: Configure firewall rules
he: הגדרות חוקי חומת האש

en: Configure the iptables and ip6tables service settings.
he: ביצוע הגדרות עבור שירותי iptables ו-ip6tables.

en: Conntrack Helper
he: עוזר Conntrack

en: Converting %s
he: המרת %s

en: Custom Rules
he: חוקים מותאמים

en: Custom Rules File
he: קובץ חוקים מותאם

en: Customize
he: התאם

en: Default:
he: ברירת מחדל:

en: Description
he: תיאור

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Desktop
    Server
he: שולחן עבודה
    שרת

en: Destination (at least one needed)
he: יעד (נדרש לפחות אחד)

en: Disable
he: כבה

en: Disable Firewall
he: כבה את חומת האש

en: Disable Internet Printing Protocol (IPP)
he: חסום פרוטוקול הדפסה ברשת (IPP)

en: Disable Internet Protocol Security (IPsec)
he: חסום קישור אינטרנט מאובטח (IPsec)

en: Disable Multicast DNS (mDNS)
he: חסום DNS קבוצתי (mDNS)

en: Disable an iptables module
he: כיבוי מודול של חומת האש

en: Disable firewall
he: כיבוי חומת האש

en: ERROR: FirewallD is active, please use firewall-config.
he: שגיאה: FirewallD פעיל, אנא השתמש ב־firewall-config.

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Entry
he: ערוך ערך

en: Enable
he: הפעל

en: Enable Firewall
he: הפעל את חומת האש

en: Enable an iptables module
he: הפעלת מודול של חומת האש

en: Enable firewall
he: הפעל את חומת האש

en: Enable firewall (default)
he: חומת אש מופעלת (ברירת מחדל)

en: Enable this option if you want to allow remote virtual machine management with SASL authentication and encryption (digest-md5 passwords or GSSAPI/Kerberos). The libvirtd service is needed for this option to be useful.
he: הפעל את האפשרות הזו אם אתה רוצה לאפשר ניהול מכונות ווירטואליות מרחוק עם אימות SASL והצפנה (סיסמאות digest-md5 או GSSAPI/Kerberos). השירות libvirtd נחוץ כדי שהאפשרות הזו תהיה שימושית.

en: Enable this option if you want to allow remote virtual machine management with TLS encryption, x509 certificates and optional SASL authentication. The libvirtd service is needed for this option to be useful.
he: הפעל את האפשרות הזו אם ברצונך לאפשר ניהול מכונות וירטואליות מרחוק עם הצפנת TLS, אישורי x509 ואימות SASL אופציונלי. השירות libvirtd נחוץ כדי שהאפשרות הזו תהיה שימושית.

en: Enabled
he: מופעל

en: Error
he: שגיאה

en: Expert
he: מומחה

en: FTP is a protocol used for remote file transfer. If you plan to make your FTP server publicly available, enable this option. You need the vsftpd package installed for this option to be useful.
he: פרוטוקול FTP מיועד להעברת קבצים מרחוק. הפעלת אפשרות זו תתיר גישה מרחוק לשרת FTP המותקן על מחשב זה. כדי שאפשרות זו תהיה בעלת ערך, דרוש גם להתקין את חבילת vsftpd.

en: Failed to remove %s.
he: נכשל בהסרת %s.

en: Failed to start %s.
he: נכשל בהתחלת %s.

en: Failed to stop %s.
he: נכשל בעצירת %s.

en: Failed to write %s.
he: נכשל בכתיבה אל %s.

en: Failed to write selinux configuration.
he: נכשל בכתיבה להגדרות selinux.

en: File
he: קובץ

en: File:
he: קובץ:

en: Filename
he: שם קובץ

en: Firewall
he: חומת אש

en: Firewall Configuration
he: הגדרת חומת האש

en: Firewall Configuration Startup
he: מפעיל הגדרות חומת אש

en: Firewall Configuration Wizard
he: אשף הגדרות חומת האש

en: Firewall Table
he: טבלת חומת האש

en: Firewall Table:
he: טבלת חומת האש:

en: Firewall authorization
he: אימות חומת אש

en: Firewall:
he: חומת אש:

en: Forward
he: העבר

en: Forward the port with protocol for the interface to either another local destination port (no destination address given) or to an other destination address with an optional destination port. This is IPv4 only.
he: קידום יציאה (port) ופרוטוקול מחיבור הרשת ליציאת יעד מקומית (כאשר כתובת יעד ריקה) או לכתובת יעד אחרת עם ציון אפשרי של מספר יציאה אחר. מיועד עבור IPv4 בלבד.

en: Forward to another port
he: קדם למספר יציאה אחר

en: HTTP is the protocol used to serve Web pages. If you plan to make your Web server publicly available, enable this option. This option is not required for viewing pages locally or developing Web pages.
he: פרוטוקול HTTP משמש להעברת דפי אינטרנט. הפעלת אפשרות זו תתיר גישה מרחוק לשרת האינטרנט המותקן על מחשב זה. אפשרות זו אינה נדרשת לצורך פיתוח דפי אינטרנט או צפיה מקומית בדפי האינטרנט על מחשב זה.

en: HTTPS is a modified HTTP used to serve Web pages when security is important. Examples are sites that require logins like stores or web mail. This option is not required for viewing pages locally or developing Web pages. You need the httpd package installed for this option to be useful.
he: פרוטוקול HTTPS הוא גרסה של פרוטוקול HTTP, המשמש להגשת דפי אינטרנט כשהאבטחה חשובה. לדוגמה אתרים הדורשים התחברות כמו חנויות רשת או דואר אלקטרוני. האפשרות הזאת לא דרושה להצגה של דפים באופן מקומי או לפיתוח אתרי אינטרנט. אתה צריך את החבילה httpd מותקנת כדי שהאפשרות הזאת תהיה שימושית.

en: Here you can define which services are trusted. Trusted services are accessible from all hosts and networks.
he: כאן אתה יכול להגדיר על אילו שירותים אתה סומך. שירותים שאתה סומך עליהם (שירותים אמינים) נגישים מכל המארחים והרשתות.

en: Hit <i>OK</i> to apply your changes. You do not need to restart the firewall, the changes are effective as soon as they are applied.
he: נא ללחוץ <i>אישור</i> להפעלת השינויים. אין צורך להפעיל מחדש את חומת האש, השינויים פעילים מרגע האישור.

en: Hit enter to continue.
he: יש להקיש enter להמשך.

en: ICMP Filter
he: מסנן ICMP

en: ICMP Type
he: סוג ICMP

en: IMAP over SSL
he: שירות דואר נכנס מאובטח (IMAP + SSL)

en: IP address:
he: כתובת IP:

en: IPv6 has no nat support.
he: IPv6 לא תומכת בnat

en: If you clear the <i>keep configuration</i> button, the actual firewall configuration will be overwritten.
he: איפוס כפתור <i>שמירת תצורה</i> יגרום לתצורה הנוכחית של חומת האש להידרס.

en: If you enable local forwarding, you have to specify a port. This port has to be different to the source port.
he: אם אתה מאפשר העברה מקומית, אתה חייב לציין יציאה. היציאה חייבת ליהיות שונה מיציאת המקור.

en: If you need further firewall settings, please modify your configuration by hand, but keep in mind, that this tool is not able to load your custom configuration. If you are using this tool, all your manual changes will be lost. If you do not want to lose your manual configuration changes, leave this program without applying.
he: אם אתה צריך הגדרות חומת אש נוספות, אנא ערוך את ההגדרות שלך ידנית, אבל תזכור, הכלי הזה לא יכול לטעון את ההגדרות שהתאמת אישית. אם אתה משמתש בכלי הזה, כל השינויים הידניים שלך יאבדו. אם אתה לא רוצה לאבד את שינויי ההגדרות הידניים שלך, עזוב את התוכנה הזאת בלי להחיל את ההגדרות.

en: Ignore
he: התעלם

en: Ignore All
he: התעלם מהכול

en: Ignore actual settings
he: התעלמות מההגדרות הפעילות

en: Interface
he: חיבור רשת

en: Interface '%s' is not valid.
he: הממשק '%s' לא תקף.

en: Interface:
he: מנשק:

en: Internet Protocol Security (IPsec) incorporates security for network transmissions directly into the Internet Protocol (IP). IPsec provides methods for both encrypting data and authentication for the host or network it sends to. If you plan to use a vpnc server or FreeS/WAN, do not disable this option.
he: פרוטוקול אינטרנט מאובטח (IPsec) משלב מנגנוני אבטחה ישירות לתוך פרוטוקול האינטרנט (IP). פרוטוקול זה מספק מנגנונים לאימות המחשב או הרשת ולהצפנת המידע הנשלח אליהם. ביטול אפשרות זאת ימנע את השימוש בשירות vpnc או FreeS/WAN.

en: Invalid argument %s
he: פרמטר %s אינו חוקי

en: Keep Configuration
he: שמירת תצורה

en: Key:
he: מפתח:

en: List predefined services.
he: הצגת רשימת השירותים המוגדרים מראש.

en: List the supported icmp types.
he: הצגת רשימת סוגי הודעות icmp.

en: Load
he: טעינה

en: Load _Default Configuration
he: טעינת הגדרות _ברירת מחדל

en: Local forwarding
he: קידום מקומי

en: Mail (SMTP)
he: שרת דואר יוצא (SMTP)

en: Make sure to open the destination port on the remote system.
he: וודא שתפתחת את יציאת היעד במחשב המרוחק.

en: Mark all interfaces as trusted which should have full access to the system.
he: סמן כאמינים את כל הממשקים שצריכים גישה מלאה למערכת שלך.

en: Mark the ICMP types in the list, which should be rejected. All other ICMP types are allowed to pass the firewall. The default is no limitation.
he: סמן את סוגי הICMP ברשימה, שצריך להתעלם מהם. כל שאר סוגי הICMP יוכלו לעבור את חמת האש. ברירת המחדל היא לא להגביל אף סוגICMP.

en: Move Entry Down
he: הזז למטה ערך

en: Move Entry Up
he: הזז למעלה ערך

en: Multicast DNS (mDNS)
he: שירות DNS קבוצתי (mDNS)

en: Network Printing Client (IPP)
he: לקוח הדפסה דרך הרשת (IPP)

en: Network Printing Server (IPP)
he: שרת מדפסות (IPP)

en: No
he: לא

en: No configuration
he: אין הגדרות

en: Not configured
he: לא בוצעו הגדרות

en: Numeric status output
he: פלט מספרי של המצב

en: OK
he: אישור

en: Old firewall configuration.
he: הגדרות ישנות של חומת האש.

en: Only mark interfaces if you can trust all participants on that network interface.
he: סמן רק ממשקים שבהם אתה יכול לסמוך על כל המשתמשים המחוברים לממשק שבחרת.

en: Open specific ports in the firewall (e.g, ssh:tcp)
he: פתח יציאות מסוימות בחומת האש (למשל ssh:tcp)

en: Open the firewall for a service (e.g, ssh)
he: פתח את חומת האש עבור שירות (למשל ssh)

en: OpenVPN is a virtual private network (VPN) solution. It is used to create encrypted point-to-point tunnels between computers. If you plan to provide a VPN service, enable this option.
he: היישום OpenVPN הוא פתרון רשת ווירטואלית פרטית (VPN). הוא משמש ליצירת חיבורי נקודה לנקודה מוצפנים בין מחשבים. הפעל אפשרות זו אם אתה מתכנן לספק שירות VPN.

en: Other Ports
he: יציאות אחרות

en: POP-3 over SSL
he: שירות דואר נכנס מאובטח (POP-3 + SSL)

en: Parse error in config file
he: שגיאה בפענוח קובץ ההגדרות

en: Please answer the questions in the following configuration steps. The wizard leads you back to the main application and hides all unnecessary configuration options.
he: אנא ענה על השאלות בשלבי התצורה הבאים. האשף מוביל אותך בחזרה ליישום הראשי ומסתיר את כל הגדרות התצורה הבלתי נחוצות.

en: Please check your firewall settings after applying custom rules.
he: אנא בדוק את הגדרות חומת האש שלך אחרי החלת חוקים מותאמים אישית.

en: Please enter a port or port range and protocol.
he: אנא הקלד מספר יציאה או טווח יציאות ופרוטוקול.

en: Please enter a valid port number, service name or range.
he: נא להזין מספר יציאה חוקי, שם שירות או תחום מספרים.

en: Please load a default configuration from the <i>Options</i> menu or use the wizard.
he: נא לטעון הגדרות ברירת מחדל מתפריט <i>אפשרויות</i> או להשתמש באשף.

en: Please remember to check if the services iptables and ip6tables are enabled.
he: נא לוודא שהשירותים iptables ו-ip6tables מופעלים.

en: Please remember to check your firewall configuration before using it.
he: נא לבדוק את תצורת חומת האש לפני השימוש.

en: Please select an entry from the list or enter a interface further down.
he: נא לבחור שורה מהרשימה או להזין למטה שם התקן רשת.

en: Please select an entry from the list or enter a port and protocol further down.
he: אנא בחר ערך מרשימה זו או הקלד פרוטוקול ומספר יציאה למטה.

en: Please select keep configuration or choose to load a default configuration.
he: נא לבחור האם לשמור את התצורה הנוכחית או לטעון הגדרות ברירת מחדל.

en: Please select the protocol type, the firewall table and the file containing the rules.
he: אנא בחר את סוג הפרוטוקול, את טבלת חומת האש ואת הקובץ המכיל את החוקים.

en: Please select the source and destination options according to your needs.
he: אנא בחר אפשרויות יעד ומקור לפי הצרכים שלך.

en: Please specify your firewall skills.
he: נא לציין את רמת המיומנות שלך במנגנוני חומת האש.

en: Port
he: יציאה (port)

en: Port / Port Range:
he: מספר/י יציאות:

en: Port Forwarding
he: קידום יציאות

en: Port and Protocol
he: מספר יציאה ופרוטוקול

en: Port or port range '%s' is not valid.
he: תחום מספרי היציאות '%s' אינו חוקי.

en: Port/Protocol
he: יציאה/פרוטוקול

en: Port:
he: מספר יציאה:

en: Predefined Services with Default Environment:
he: שירותים מוגדרים מראש עם סביבת ברירת מחדל:

en: Print a counter/number for every rule in the status output.
he: הצג, בדו"ח המצב, מספר סידורי לכל חוק.

en: Print addresses and ports in numeric format for the status output.
he: בהצגת מצב חומת האש, גורם להדפסת הכתובות ומספרי היציאות בפורמט מספרי.

en: Print information about the number of packets and bytes plus the <i>input-</i> and <i>outputdevice</i> in the status output.
he: הצג מידע אודות מספר החבילות והבתים כולל התקני <i>קלט</i> ו-<i>פלט</i> בדו"ח המצב.

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Protocol '%s' is not valid.
he: הפרוטוקול '%s' אינו חוקי.

en: Protocol Type
he: סוג פרוטוקול

en: Protocol Type:
he: סוג פרוטוקול:

en: Protocol:
he: פרוטוקול:

en: Quit
he: י_ציאה

en: RADIUS
he: שירות הזדהות ברשת (RADIUS)

en: Reload
he: טען מחדש

en: Reload current configuration
he: טען מחדש את ההגדרות

en: Remove
he: הסרה

en: Remove Entry
he: הסר ערך

en: Run noninteractively; process only command-line arguments
he: הפעלה לא אינטראקטיבית; מטפלת רק בפרמטרים של שורת הפקודה

en: Samba Client
he: לקוח Samba

en: Save and restore counter
he: שמור ושחזר מונה

en: Save on restart
he: שמור בהפעלה מחדש

en: Save on stop
he: שמור את המצב בזמן העצירה

en: Save the active firewall configuration with all changes since the last start before restarting the firewall. Only do this if you need to preserve the active state for the next start.
he: לפני הפעלת חומת האש מחדש שמור את התצורה הפעילה כעת, כולל כל השינויים שבוצעו מאז ההפעלה האחרונה. מומלץ לעשות זאת רק אם יש צורך לשמר את המצב הנוכחי עבור ההפעלה הבאה.

en: Save the active firewall configuration with all changes since the last start before stopping the firewall. Only do this if you need to preserve the active state for the next start.
he: לפני עצירת חומת האש שמור את התצורה הפעילה כעת, כולל כל השינויים שבוצעו מאז ההפעלה האחרונה. מומלץ לעשות זאת רק אם יש צורך לשמר את המצב הנוכחי עבור ההפעלה הבאה.

en: Secure Shell (SSH) is a protocol for logging into and executing commands on remote machines. It provides secure encrypted communications. If you plan on accessing your machine remotely via SSH over a firewalled interface, enable this option. You need the openssh-server package installed for this option to be useful.
he: פרוטוקול SSH מאפשר כניסה והפעלת פקודות מרחוק, דרך הרשת. הפרוטוקול מספק תקשורת מאובטחת ומוצפנת. לצורך התחברות מרחוק למחשב זה דרך חומת האש באמצעות פרוטוקול SSH, יש להפעיל אפשרות זו. כדי שאפשרות זו תהיה בעלת ערך, דרוש גם להתקין את חבילת openssh-server.

en: Secure WWW (HTTPS)
he: שרת דפי אינטרנט מאובטח (HTTPS)

en: Select
he: בחר

en: Select <i>"Expert"</i> if you are familiar with firewall configurations or if you need to add user customized rules. Otherwise, choose <i>"Beginner"</i>.
he: נא לבחור <i>"מומחה"</i> אם ברשותך ידע בהגדרות חומת אש או שנדרשת הוספת חוקים מותאמים על ידי המשתמש. אחרת, יש לבחור <i>"מתחיל"</i>.

en: Select a File
he: בחר קובץ

en: Server
he: שרת

en: Service
he: שירות

en: Service Settings
he: הגדרות השירות

en: Set firewall default type: %s. This overwrites any existing configuration.
he: בחירת סוג חומת אש: %s. פעולה זו דורסת הגדרות קיימות של חומת האש.

en: Show this help message
he: הצג הודעת עזרה זו

en: Show version
he: הצג גרסה

en: Source (all needed)
he: מקור (כול מה שנדרש)

en: Specify a custom rules file for inclusion in the firewall, after the default rules. Default protocol type: ipv4, default table: filter. (Example: ipv4:filter:/etc/sysconfig/ipv4_filter_addon)
he: בחר קובץ חוקים מותאמים שיוכלל בחומת האש לאחר חוקי ברירת המחדל. טבלת ברירת מחדל filter, סוג פרוטוקול כברירת מחדל ipv4. (לדוגמא: ipv4:filter:/etc/sysconfig/ipv4_filter_addon)

en: Start Wizard
he: הפעלת האשף

en: Start configuration wizard
he: הפעל את אשף התצורה

en: Status line numbers
he: מספור שורות דו"ח מצב

en: Supported icmp types:
he: סוגי icmp נתמכים:

en: System without network access
    System with network access
he: מערכת ללא גישה לרשת
    מערכת עם גישה לרשת

en: TFTP Client
he: לקוח TFTP

en: Table
he: טבלה

en: The Amanda backup client option allows you to connect to a Amanda backup and archiving server. You need the amanda-client package installed for this option to be useful.
he: אפשרות לקוח הגיבוי Amanda מאפשרת לך להתחבר לשרת גיבוי וארכיון של Amanda. אתה צריך את החבילה amanda-client כדי שהאפשרות הזו תהיה שימושית.

en: The Domain Name System (DNS) is used to provide and request host and domain names. Enable this option, if you plan to provide a domain name service (e.g. with bind).
he: מערכת שמות המתחם (DNS) משמשת לספק ולבקש שמות מתחם של מארחים. הפעל את האפשרות הזו, אם אתה מתכנן לספק שירות שמות מתחם (לדוגמה עם bind).

en: The Internet Message Access Protocol over SSL (IMAPs) allows a local client to access email on a remote server in a secure way. If you plan to provide a IMAP over SSL service (e.g. with dovecot), enable this option.
he: פרוטוקול IMAP על SSL (IMAPs) מאפשר ללקוחות מקומיים לגשת לדוא"ל על שרתים מרוחקים בצורה מאובטחת. אם אתה מתכנן לספק שירות IMAP על SSL (לדוגמה עם dovecot), הפעל אפשרות זו.

en: The Internet Printing Protocol (IPP) is used for distributed printing. IPP (over tcp) provides the ability to share printers over the network. Enable this option if you plan to share printers via cups over the network.
he: פרוטוקול אינטרנט להדפסה (IPP) משמש לשליחת הדפסות דרך הרשת. פרוטוקול IPP מעל TCP מספק אפשרות לשתף מדפסות דרך הרשת. הפעלת אפשרות זאת תאפשר שיתוף מדפסות ברשת בעזרת שירות ההדפסות (cups).

en: The Internet Printing Protocol (IPP) is used for distributed printing. IPP (over udp) provides the ability to get information about a printer (e.g. capability and status) and to control printer jobs. If you plan to use a remote network printer via cups, do not disable this option.
he: פרוטוקול אינטרנט להדפסה (IPP) משמש לשליחת הדפסות דרך הרשת. פרוטוקול IPP מעל UDP מספק אפשרות לקבל מידע אודות מדפסת (כגון יכולות ודיווח מצב) ולשלוט במשימות הדפסה. ביטול אפשרות זאת ימנע את השימוש במדפסת מרוחקת דרך שירות ההדפסות (cups).

en: The NFS4 protocol is used to share files via TCP networking. You will need to have the NFS tools installed and properly configure your NFS server for this option to be useful.
he: פרטוקול NF4 משמש לשיתוף קבצים באמצעות רשתות TCP. אתה צריך את NFS tools מותקנים ולהגדיר את שרת הNFS שלך כראוי כדי שהאפשרות הזאת תהיה שימושית.

en: The Post Office Protocol version 3 (POP3) is a protocol to retrieve email from a remote server over a TCP/IP connection. Enable this option, if you plan to provide a POP3 service (e.g. with dovecot).
he: פרוטוקול POP3 הוא פרוטוקול המשמש לאחזור הודעות דואר אלקטרוני משרתים מרוחקים דרך חיבור TCP/IP. הפעל אפשרות זו אם אתה מתכנן לספק שירות POP3 (לדוגמה עם dovecot).

en: The Remote Authentication Dial In User Service (RADIUS) is a protocol for user authentication over networks. It is mostly used for modem, DSL or wireless user authentication. If you plan to provide a RADIUS service (e.g. with freeradius), enable this option.
he: פרוטוקול RADIUS הוא פרוטוקול לאימות משתמשים דרך הרשת. אם אתה מתכנן לספק שירות RADIUS (לדוגמה עם freeradius), הפעל אפשרות זו.

en: The Trivial File Transfer Protocol (TFTP) is a protocol used to transfer files to and from a remote machine in s simple way. It is normally used only for booting diskless workstations and also to transfer data in the Preboot eXecution Environment (PXE).
he: פרוטוקול TFTP משמש להעברת קבצים ממחשבים מרוחקים בדרך פשוטה. הוא בדרך כלל משמש רק להפעלה של מחשבים חסרי כונן ולהעברת מידע בתוך PXE.

en: The file '%s' does not exist.
he: הקובץ `%s` לא קיים.

en: The firewall configuration is not consistent.
he: הגדרות חומת האש אינן עקביות.

en: The firewall is disabled.
he: חומת האש מנוטרלת.

en: The firewall is enabled.
he: חומת האש מופעלת.

en: The firewall table '%s' is not valid.
he: טבלת '%s' בחומת האש אינה תקינה.

en: The following files are missing or unusable:
    	%s
    
    Apply your firewall configuration now to correct this problem.
he: הקבצים להלן חסרים או שאינם שמישים:
    	%s
    
    הפעל כעת את הגדרות חומת האש בכדי לתקן בעיה זו.

en: The protocol type '%s' is not valid.
he: סוג הפרוטוקול '%s' לא תקין.

en: There are unapplied changes, do you really want to quit?
he: יש שינויים שטרם הופעלו, האם ברצונך לצאת?

en: This error message informs a host to send packets on another route.
he: הודעה זו מיידעת את המחשב שלנו לשדר הודעות בנתיב אחר.

en: This error message is generated by a host or gateway if the destination is not reachable.
he: הודעת שגיאה זו נוצרת על ידי מחשב או נתב במידה והיעד אינו נגיש.

en: This error message is generated if the IP header is bad, either by a missing option or bad length.
he: הודעה זו נוצרת אם כותרת ה-IP אינה חוקית, עקב אפשרות חסרה או אורך שגוי.

en: This error message is generated if the time-to-live was exceeded either of a packet or of the reassembling of a fragmented packet.
he: הודעת שגיאה זו נוצרת כאשר עובר המשך המירבי (time-to-live) של חיי החבילה או חלק ממנה (fragment).

en: This error message is generated to tell a host to reduce the pace at which it is sending packets.
he: זוהי הודעת שגיאה הדורשת מהמחשב להקטין את קצב השידור שלו.

en: This message is the answer to an <i>Echo Request</i>.
he: זוהי התשובה ל-<i>Echo Request</i>.

en: This message is used by a host attached to a multicast link to request a <i>Router Advertisement</i>
he: הודעה זו נשלחת על ידי מחשב המחובר לקישור multicast בכדי לדרוש <i>Router Advertisement</i>

en: This message is used by routers to periodically announce the IP address of a multicast interface.
he: הודעה זו נשלחת על ידי נתבים באופן מחזורי כדי להכריז על כתובת ה-IP של חיבורי multicast.

en: This message is used to test if a host is reachable mostly with the <i>ping</i> utility.
he: הודעה זו משמשת לבדיקה האם ניתן להגיע למחשב מסוים, בעיקר בעזרת פקודת <i>ping</i>.

en: This option allows a Bacula server to connect to the local machine to schedule backups. You need the bacula-client package installed for this option to be useful.
he: האפשרות הזו מאפשרת לשרת Bacula להתחבר למערכת המקומית כדי לתזמן גיבויים. אתה צריך את החבילה bacula-client מותקנת כדי שהאפשרות הזו תהיה שימושית.

en: This option allows incoming SMTP mail delivery. If you need to allow remote hosts to connect directly to your machine to deliver mail, enable this option. You do not need to enable this if you collect your mail from your ISP's server by POP3 or IMAP, or if you use a tool such as fetchmail. Note that an improperly configured SMTP server can allow remote machines to use your server to send spam.
he: האפשרות הזאת מאפשרת משלוח דואר SMTP נכנס. אם אתה צריך לאפשר למארחים מרוחקים להתחבר ישירות למחשב שלך לצורך שליחת דואר, הפעל אפשרות זו. אתה לא צריך להפעיל אפשרות זו כדי לקבל דוא"ל מהשרת של ספיקת האינטרנט שלך באמצעות POP3 או IMAP, או אם אתה משתמש בכלים כמו fetchmail. שים לב ששרתי SMTP שלא מוגדרים כראוי יכולים לאפשר למחשבים מרוחקים להשתמש בשרת שלך למשלוח דואר זבל.

en: This option allows you to access Trivial File Transfer Protocol (TFTP) servers. You need the tftp package installed for this option to be useful.
he: האפשרות הזאת מאפשרת לך לגשת לשרתים המשתמשים בפרוטוקול העברת הקבצים הטריוואלי (TFTP). אתה צריך את החבילה tftp מותקנת כדי שהאפשרות הזאת תהיה שימושית.

en: This option allows you to access Windows file and printer sharing networks. You need the samba-client package installed for this option to be useful.
he: האפשרות הזאת מאפשרת לך לגשת לשיתופי קבצים ומדפסות של Windows. אתה צריך את שהחבילה sama-cilent תהיה מותקנת כדי שהאפשרות הזאת תהיה שימושית.

en: This option allows you to access and participate in Windows file and printer sharing networks. You need the samba package installed for this option to be useful.
he: האפשרות הזאת מאפשרת לך לגשת ולהשתתף ברשתות שיתוף קבצים ומדפסות של Windows. אתה צריך את החבילה samba מותקנת כדי שהאפשרות הזאת תהיה שימושית.

en: This option allows you to use the Red Hat Cluster Suite. Ports are opened for openais, ricci and dlm. You need the Red Hat Cluster Suite installed for this option to be useful.
he: האפשרות הזו מאפשרת לך להשתמש ב־Red Hat Cluster Suite. פורטים נפתחים עבור openais, ricci ו־dlm. אתה צריך את Red Hat Cluster Suite מותקנת כדי שהאפשרות הזו תהיה שימושית.

en: This program will help you to set up a basic firewall for your system.
he: תוכנה זו תעזור לך לבצע הגדרה בסיסית של חומת האש במערכת שלך.

en: This wizard helps you to set up a clean firewall configuration for your system.
he: האשף הזה עוזר לך להגדיר תצורת חומת אש נקייה עבור המערכת שלך.

en: To Address
he: לכתובת

en: To Port
he: ליציאה

en: To ensure a sane state, the kernel firewall modules must be unloaded when the firewall is restarted or stopped.
he: בכדי להבטיח מצב תקין, חובה לפרוק את מודולי הגרעין של חומת האש כאשר עוצרים או מפעילים מחדש את חומת האש.

en: Trusted Interfaces
he: ממשקים אמינים

en: Trusted Services
he: שירותים אמינים

en: Type
he: סוג

en: Unload modules on restart and stop
he: הסר מודולי גרעין בזמן ביטול חומת האש או הפעלתה מחדש

en: Use custom rules files to add additional rules to the firewall. The custom rules are added after the default rules. The files must have the iptables-save format.
he: השתמש בקבצי חוקים מותאמים אישית כדי להוסיף חוקים נוספים לחומת האש. חוקים מותאמים אישית נוספים אחרי חוקי ברירת המחדל. הקבצים חייבים ליהיות בפרומט iptable-save.

en: User Defined
he: מוגדר אישית

en: User Skill Level
he: רשמת קישורי משתמש

en: Valid values: %s
he: ערכים תקינים: %s

en: Valid values: tcp, udp
he: ערכים חוקיים: tcp, udp

en: Verbose status
he: פלט מצב מפורט

en: Virtual Machine Management
he: ניהול מכונות וירטואליות

en: Virtual Machine Management (TLS)
he: ניהול מכונות וירטואליות (TLS)

en: Warning
he: אזהרה

en: What kind of system do you have?
he: מה סוג המערכת שלך?

en: Wizard
he: אשף

en: Yes
he: כן

en: You can change the settings in the <i>Options</i> menu afterwards.
he: אתה יכול לשנות את ההגדרות האלו בתפריט <i>אפשרויות</i> אחר כך.

en: Your firewall configuration was converted from an old version. Please verify the configuration and apply.
he: בוצעה המרה של הגדרות חומת האש מגרסה ישנה. נא לאמת את ההגדרות ולהפעילן.

en: _About
he: _אודות

en: _File
he: _קובץ

en: _Help
he: _עזרה

en: _Options
he: _אפשרויות

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Start Configuration Wizard
he: _התחל את אשף ההגדרות

en: configuration
he: הגדרות

en: invalid port definition %s.
he: הגדרת יציאה %s אינה חוקית.

en: invalid service '%s'.
he: שירות '%s' אינו חוקי.

en: ipv6 has no nat support.
he: למשפחת הפרוטוקולים ipv6 אין תמיכה ב-nat.

en: local
he: מקומי

en: mDNS provides the ability to use DNS programming interfaces, packet formats and operating semantics in a small network without a conventional DNS server. If you plan to use Avahi, do not disable this option.
he: שירות DNS קבוצתי (mDNS) מאפשר להשתמש במנשקי התכנה, מבנה החבילות וצורת העבודה של DNS ברשת קטנה ללא שרת DNS מרכזי. ביטול אפשרות זאת ימנע את השימוש בשירות Avahi.

en: modified label
he: תווית שנערכה

en: no such option: %s
he: האפשרות %s אינה קיימת

en: option %(option)s: invalid forward_port '%(value)s'.
he: אפשרות %(option)s: forward_port לא תקף  '%(value)s'.

en: option %(option)s: invalid icmp type '%(value)s'.
he: אפשרו(יו)ת %(option)s: סוג icmp ‏'%(value)s' אינו חוקי.

en: port range %s is not unique.
he: תחום מספרי היציאות %s אינו ייחודי.

[ctx: yes]
en: Firewall Configuration
he: תצורת חומת אש

[ctx: yes]
en: Mark the ICMP types in the list, which should be rejected. All other ICMP types are allowed to pass the firewall. The default is no limitation.
he: יש לסמן ברשימה זו את סוגי בקשות ה־ICMP שיידחו. כל סוג אחר של ICMP מורשה לעבור את חומת האש. ברירת המחדל היא ללא הגבלה.

[ctx: yes]
en: The Internet Control Message Protocol (ICMP) is mainly used to send error messages between networked computers, but additionally for informational messages like ping requests and replies.
he: פרוטוקול הודעות בקרת אינטרנט (ICMP) משמש בעיקר כדי לשלוח הודעות שגיאה בין מחשבים ברשת, אבל גם לבקשות מידע כגון בקשות ותשובות Ping.

[ctx: yes]
en: Use custom rules files to add additional rules to the firewall. The custom rules are added after the default rules. The files must have the iptables-save format.
he: השתמש בקובץ חוקים מותאם אישית כדי להוסיף חוקים לחומת האש. החוקים המותאמים אישית נוספים אחרי חוקי ברירת המחדל. הקובץ חייב להיות בפורמט iptables-save.
