system-config-firewall - en to et translation catalogue (213 entries)

en: 
    ERROR - You must be root to run %s.
et: 
    VIGA - Sa pead olema administraator (root), et käivitada %s.

en: %(option)s option requires %(count)s arguments
et: %(option)s valik nõuab %(count)s argumenti

en: %s is not a valid protocol.
et: %s ei ole korrektne protokoll.

en: %s is not a valid range (start port >= end port).
et: %s ei ole korrektne port (algusport >= lõpu port).

en: %s option does not take a value
et: %s valik ei eelda väärtust

en: %s option requires an argument
et: %s valik nõuab argumenti

en: (modified)
et: (muudetud)

en: <b>Basic Firewall Settings</b>
et: <b>Põhilised tulemüüri seaded</b>

en: <b>Configuration</b>
et: <b>Seadistamine</b>

en: <b>Destination</b>
et: <b>Sihtkoht</b>

en: <b>Information</b>
et: <b>Informatsioon</b>

en: <b>Source</b>
et: <b>Allikas</b>

en: <b>User Skill Level</b>
et: <b>Kasutaja oskuste tase</b>

en: <big><b>Firewall Configuration Wizard</b></big>
et: <big><b>Tulemüüri seadistamise nõustaja</b></big>

en: <icmp type>
et: <icmp tüüp>

en: <interface>
et: <liides>

en: <mode>
et: <režiim>

en: <module>
et: <moodul>

en: <port>[-<port>]:<protocol>
et: <port>[-<port>]:<protokoll>

en: <service>
et: <teenus>

en: <type>
et: <tüüp>

en: A firewall protects against unauthorized network intrusions. Enabling a firewall blocks all incoming connections. Disabling a firewall allows all connections and is not recommended.
et: Tulemüür kaitseb tuvastamata võrgu sissetungide eest. Tulemüüri lubamine keelab kõik sissetulevad ühendused. Tulemüüri keelamine lubab kõiki ühendusi  kuid see ei ole soovitav.

en: Add
et: Lisa

en: Add Entry
et: Lisa kirje

en: Add Interface
et: Lisa liides

en: All %s devices
et: Kõik %s seadmed

en: Allow all traffic on the specified device
et: Luba täpsustatud seadmel kogu liiklus

en: Amanda Backup Client
et: Amanda varunduse klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply changes
et: Rakenda muudatused

en: Authentication is required to read and modify firewall settings
et: Tulemüüri seadete lugemiseks ja muutmiseks on vajalik autentimine

en: Back
et: Tagasi

en: Backwards compatibility, aliased to --enabled
et: Sobivus eelnevate programmidega, --enabled sünonüümid

en: Bacula Client
et: Bacula klient

en: Be more verbose
et: Ole jutukam

en: Beginner
et: Algaja

en: Beginner
    Expert
et: Algaja
    Ekspert

en: Block this ICMP type. The default is to accept all ICMP types.
et: Blokeeri see ICMP tüüp. Vaikimisi võetakse vastu kõik ICMP tüübid.

en: Cancel
et: Loobu

en: Close
et: Sulge

en: Configuration failed
et: Seadistamine nurjus

en: Configure SELinux mode: %s
et: Seadista SELinuxi režiim: %s

en: Configure Service Settings
et: Seadista teenuste sätted

en: Configure firewall but do not activate the new configuration
et: Seadista tulemüür, aga ära aktiveeri uut seadistust

en: Configure firewall rules
et: Seadista tulemüüri reegleid

en: Conntrack Helper
et: Conntrack abistaja

en: Converting %s
et: Teisendan %s

en: Custom Rules
et: Kohandatud reeglid

en: Custom Rules File
et: Kohandatud reeglitefail

en: Customize
et: Kohandamine

en: Default:
et: Vaikimisi:

en: Description
et: Kirjeldus

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop
    Server
et: Töölaud
    Server

en: Destination Unreachable
et: Sihtkoht kättesaamatu

en: Disable
et: Keela

en: Disable Firewall
et: Keela tulemüür

en: Disable Internet Printing Protocol (IPP)
et: Keela Interneti Printimise Protokoll (IPP)

en: Disable Internet Protocol Security (IPsec)
et: Keela Interneti Protokolli Turva (IPsec)

en: Disable Multicast DNS (mDNS)
et: Keela Multicast DNS (mDNS)

en: Disable an iptables module
et: Keela iptables moodul

en: Disable firewall
et: Keela tulemüür

en: Echo Reply (pong)
et: Echo vastus (pong)

en: Echo Request (ping)
et: Echo päring (ping)

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Entry
et: Muuda kirjet

en: Enable
et: Võimalda

en: Enable Firewall
et: Võimalda tulemüür

en: Enable an iptables module
et: Võimalda iptables moodul

en: Enable firewall
et: Võimalda tulemüür

en: Enable firewall (default)
et: Luba tulemüür (vaikimisi)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Error
et: Viga

en: Expert
et: Ekspert

en: Failed to remove %s.
et: %s-i eemaldamine nurjus.

en: Failed to start %s.
et: %s-i käivitamine nurjus.

en: Failed to stop %s.
et: %s-i peatamine nurjus.

en: Failed to write %s.
et: %s-i kirjutamine nurjus

en: Failed to write selinux configuration.
et: SELinuxi seadistuse kirjutamine nurjus.

en: File
et: Fail

en: File:
et: Fail:

en: Filename
et: Failinimi

en: Firewall
et: Tulemüür

en: Firewall Configuration
et: Tulemüüri seaded

en: Firewall Configuration Startup
et: Tulemüüri seadistuse käivitus

en: Firewall Configuration Wizard
et: Tulemüüri seadistamise nõustaja

en: Firewall Table
et: Tulemüüri tabel

en: Firewall Table:
et: Tulemüüri tabel:

en: Firewall:
et: Tulemüür:

en: Forward
et: Edasi

en: Forward to another port
et: Suuna teise porti

en: Hit enter to continue.
et: Jätkamiseks vajuta enter

en: ICMP Filter
et: ICMP filter

en: ICMP Type
et: ICMP tüüp

en: IMAP over SSL
et: IMAP üle SSL-i

en: IP address:
et: IP aadress:

en: IPv6 has no nat support.
et: IPv6-el puudub nat tugi.

en: Ignore
et: Eira

en: Ignore All
et: Eira kõiki

en: Ignore actual settings
et: ignoreeri tegelikke seadeid

en: Interface
et: Liides

en: Interface:
et: Liides:

en: Invalid argument %s
et: Vigane argument %s

en: Keep Configuration
et: Säilita seadistus

en: Key:
et: Võti:

en: List predefined services.
et: Kuva eelmääratud teenused.

en: List the supported icmp types.
et: Kuva toetatud icmp tüübid.

en: Load
et: Laadi

en: Load _Default Configuration
et: Laadi _vaikimisi seadistus

en: Local forwarding
et: Kohalik ümbersuunamine

en: Mail (SMTP)
et: Post (SMTP)

en: Mark the interfaces to be masqueraded.
et: Märgi liidesed maskeraadimiseks.

en: Masquerading
et: Maskeraadimine

en: Move Entry Down
et: Liiguta kirje alla

en: Move Entry Up
et: Liiguta kirje üles

en: Network Printing Client (IPP)
et: Võrgu Printeri Klient (IPP)

en: Network Printing Server (IPP)
et: Võrgu Printeri Server (IPP)

en: No
et: Ei

en: Not configured
et: Seadistamata

en: Numeric status output
et: Numbriline oleku väljund

en: OK
et: Olgu

en: Old firewall configuration.
et: Vana tulemüüri seadistus.

en: Open specific ports in the firewall (e.g, ssh:tcp)
et: Ava tulemüüris spetsiifilised pordid (nt. ssh:tcp)

en: Open the firewall for a service (e.g, ssh)
et: Ava tulemüür teenusele (nt. ssh)

en: Other Ports
et: Teised pordid

en: POP-3 over SSL
et: POP-3 üle SSL-i

en: Parameter Problem
et: Parameetri probleem

en: Parse error in config file
et: Seadistuste faili parsimise viga

en: Please enter a port or port range and protocol.
et: Palun sisesta port või pordivahemik ja protokoll.

en: Please enter a valid port number, service name or range.
et: Palun sisesta korrektne pordi number, teenuse nimi või vahemik.

en: Port / Port Range:
et: Port / Pordivahemik:

en: Port Forwarding
et: Pordi suunamine

en: Port and Protocol
et: Port ja protokoll

en: Port or port range '%s' is not valid.
et: Port või portide vahemik '%s' ei ole korrektne.

en: Port/Protocol
et: Port/Protokoll

en: Protocol
et: Protokoll

en: Protocol '%s' is not valid.
et: Protokoll '%s' on vigane.

en: Protocol Type
et: Protokolli tüüp

en: Protocol Type:
et: Protokolli tüüp

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Quit
et: Välju

en: Redirect
et: Ümbersuunamine

en: Reload
et: Värskenda

en: Reload current configuration
et: Värskenda aktiivset seadistust

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Entry
et: Eemalda kirje

en: Router Advertisement
et: Ruuteri teavitus

en: Router Solicitation
et: Ruuteri palve

en: Run noninteractively; process only command-line arguments
et: Ei käivitata interaktiivsena; töödeldakse ainult käsurea argumente

en: SELinux Options (deprecated)
et: SELinux valikud (vananenud)

en: Samba Client
et: Samba klient

en: Save and restore counter
et: Salvesta ja taasta loendur

en: Save on restart
et: Taaskäivitamisel salvesta

en: Save on stop
et: Peatamisel salvesta

en: Secure WWW (HTTPS)
et: Turvaline WWW (HTTPS)

en: Select
et: Vali

en: Select a File
et: Faili valimine

en: Service
et: Teenus

en: Service Settings
et: Teenuste seaded

en: Show this help message
et: Kuva see abiteade

en: Show version
et: Kuva versioon

en: Start Wizard
et: Käivita nõustaja

en: Start configuration wizard
et: Käivita seadistamise nõustaja

en: Status line numbers
et: Oleku reanumbrid

en: Supported icmp types:
et: Toetatud icmp tüübid.

en: TFTP Client
et: TFTP klient

en: TODO
et: Teha

en: Table
et: Tabel

en: The file '%s' does not exist.
et: Faili '%s' pole olemas.

en: The firewall is disabled.
et: Tulemüür ei tööta.

en: The firewall is enabled.
et: Tulemüür töötab.

en: The following files are missing or unusable:
    	%s
    
    Apply your firewall configuration now to correct this problem.
et: Järgnevad failid on puudu või kasutuskõlbmatud
    	%s
    
    Probleemi kõrvaldamiseks rakenda oma tulemüüri seadeid nüüd.

en: There are unapplied changes, do you really want to quit?
et: On kinnitamata muudatusi. Kas tõesti soovid väljuda?

en: This message is the answer to an <i>Echo Request</i>.
et: See teade on vastus <i>Echo päringule</i>.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
et: See rakendus on vaba tarkvara; te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    Seda rakendust levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi ilma KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga, kui ei, siis lugege <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: To Address
et: Aadressile

en: To Port
et: Pordile

en: Trusted Interfaces
et: Usaldatavad liidesed

en: Trusted Services
et: Usaldatavad teenused

en: Type
et: Tüüp

en: User Defined
et: Kasutaja määratud

en: User Skill Level
et: Kasutaja oskuste tase

en: Valid values: %s
et: Kehtivad väärtused: %s

en: Valid values: <port>[-<port>], where port is either a number [0..65535] or a service name.
et: Korrektsed väärtused: <port>[-<port>], kus port on kas number [0..65535] või teenuse nimi.

en: Valid values: tcp, udp
et: Korrektsed väärtused: tcp, udp

en: Verbose status
et: Jutukas olek

en: Virtual Machine Management
et: Virtuaalse masina haldamine

en: Virtual Machine Management (TLS)
et: Virtuaalse masina haldamine (TLS)

en: WWW (HTTP)
et: Veeb (HTTP)

en: Warning
et: Hoitatus

en: What kind of system do you have?
et: Missugune süsteem sul on?

en: Wizard
et: Nõustaja

en: Yes
et: Jah

en: [<type>:][<table>:]<filename>
et: [<tüüp>:][<tabel>:]<failinimi>

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _File
et: _Fail

en: _Help
et: _Abi

en: _Options
et: _Valikud

en: _Quit
et: V_älju

en: _Start Configuration Wizard
et: _Käivita seadistamise nõustaja

en: configuration
et: seadistus

en: if=<interface>:port=<port>:proto=<protocol>[:toport=<destination port>][:toaddr=<destination address>]
et: if=<liides>:port=<port>:proto=<protokoll>[:toport=<sihtkoha port>][:toaddr=<sihtkoha aadress>]

en: invalid interface '%s'.
et: vigane liides '%s'.

en: invalid service '%s'.
et: vigane teenus '%s'.

en: ipv6 has no nat support.
et: ipv6-l puudub nat tugi.

en: local
et: kohalik

en: modified label
et: muudetud lipik

en: no such option: %s
et: pole sellist valikut: %s

en: option %(option)s: invalid forward_port '%(value)s'.
et: valikud %(option)s: vigane forward_port '%(value)s'.

en: option %(option)s: invalid forward_port '%(value)s': %(error)s.
et: valikud %(option)s: vigane forward_port '%(value)s': %(error)s.

en: option %(option)s: invalid icmp type '%(value)s'.
et: valikud %(option)s: vigane icmp tüüp '%(value)s'.

en: port range %s is not unique.
et: pordivahemik %s ei ole unikaalne.

[ctx: yes]
en: Firewall Configuration
et: Tulemüüri seadistamine
